Aktuálně

Pozvánka na Kamenickou Devítku potřetí s podporou Charity pro Evulku

 Srdečně všechny bowlingové nadšence zveme na středu 24. dubna, kdy se odehraje čtvrtý turnaj celoroční série Kamenické Iron Devítky na herně Bowlingu Radava.

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku celoročního pořadí IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak…. Série čítá již jen kvartet devítkových turnajů na čtyřech hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov a Bowling Radava) a pro zařazení do celoročního pořadí je potřeba absolvovat alespoň pět startů na každém z nich. Mezi hráčky a hráče je poté rozděleno 60 000,- Kč polovinou věcnými cenami a druhou finančně a vítěz si poté odnese rovných 10 000,- Kč.

 Opět se bude losovat finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč. Jeho aktuální úvodní cifra činí 2690,- Kč a díky předpokládané účasti se vyšplhá nad hranici 3000,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/kamenicka-iron-devitka-2024/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2269&rand=286563691

 Jako každý tímtéž pořadatelem organizovaný i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, dvakrát Prosecké Iron Devítce, třikrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Strašnické Iron DUOjce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 33 400,- Kč.

 Bohužel upozorňujeme, že v týdnu doby konání turnaje místní tramvajová výluka čili přístup na hernu obvyklým způsobem jest zhoršený, přesto věříme, že opravdoví nadšenci a příznivci si cestu obrazně i reálně najdou.

Pozvánka na Prosecký Iron Special aneb losovat o automobil ani tentokrát nebudeme….

 Přesně za měsíc v termínu sobota a neděle 18.19. května je plánován na hernu Xbowlingu Prosek Duo další z turnajů kategorie B a to věrnostní série Iron Special, tentokráte tedy Prosecký. Tímto všechny bowlinguchtivé zveme. Aktuálně je o turnaj poměrně velký zájem a v případě, že nejen vytrvá, ale ještě se obsazovačka více zaplní, otevřeme i dodatkovou předehrávkovou rundu v pátečních odpoledních hodinách.

 Hrát jako obvykle v této sérii bude na místním mazacím house modelu, jímž bude premiérově fungl nový EZ house, pochopitelně aplikovaný kvalitní bezdrátovou mazačkou Kegel Flexi (dle přiloženého grafického zpodobnění). Jako obvykle si v kvalifikaci všichni odehrají 4 hry na předem zvolené dráze, aby se po dvou hráči vyměnili témže páru drah. Semifinále i finále jsou na hry dvě, k finálové se však přičítá celodenní průměr a celý turnaj se pochopitelně hrán i s pomocnými handicapy dle průměru v turnajovém žebříčku. Vítězi obou hracích dní a nadto celkový vítěz kvalifikace postupují přímo do finále, 32 hráčů do semifinále, z nich poté nejlepší třináctka do bojů závěrečných.

 Případných zájemců o start si velice vážíme a ti se mohou přihlásit na klasických kontaktech pořadatele a sice i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či přímo na hlavních webových stránkách všech turnajových sérií, a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/prosecky-iron-special-2024/ nebo: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=329&rand=1348538721

 Přes situaci, jaká je a možnosti pořadatele je, bude turnaj snad zajímavou a přitažlivou formou hodnocen, a nejen pro výsledkově nejlepší, několika doplňkových věkových i výkonnostních kategorií nevyjímaje, ale i někteří ze šťastlivců v bonusových losováních si kromě zážitků ze hry odnesou i zajímavé a hodnotné věcné i finanční ceny. Podrobně i ochutnávku cen zveřejníme posléze, nicméně už teď je jasné, že pro hráče bude možnost získat novou excentrickou kouli, tašku na koule, kameru do auta či parkovné během turnajů na rok zdarma. Hráčky i hráče kromě změny mazacího modelu budou čekat i nějaká další zpestření a překvapení, což jest snad lákadlem dostatečným.

 Turnaj je nadto započítán dvojnásobně do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man 2024, kde vítěz si odnese kromě jiných ohodnocení letos 5000,- Kč, losovat se bude i finanční po turnajích se posouvající IRON BONUS SPECIAL a kam se prémiově bude vkládat za start i opakovaný každého účastníka 30,- Kč.

 Vše naleznete i na webových stránkách www.iron-special.cz , kde jsou zveřejněny v podobě PDF i propozice turnaje. Současně i tento turnaj bude v dílčích jeho částech přenášen v podobě JPG on-line, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Říčanská Iron Desítka s podporou Charity pro Evulku klepe na dveře

 Již ve čtvrtek 18. dubna se na herně Bowlingu Vojkov odehraje letošní čtvrtý turnaj Říčanské Iron Desítky, a to již potřetí s podporou Charitativní akce pro Evulku. Byť je spadající do kategorie B, je hraný americkým způsobem se změnou mazacích modelů. Tentokráte se bude hrát na známém, byť pouze sporadicky používaném sportovním mazacím modelu SPORT 2-1 dle přiloženého grafu.

 Volná místa v obsazovačce nalézti stále ještě lze, navíc je otevřena úvodní runda od 16:00, kde nastupují hráči případně po jednom na dráhu, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako obvykle i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, na hlavních turnajových webových stránkách, a to proklikem přes odkaz: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2173&rand=1667490636

 Výsledky, fotografie i podrobný článek z turnaje únorového naleznete rovněž na hlavních webových stránkách, a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či jsou k dohledání na: www.bowlingweb.cz anebo www.czechbowling.cz

 Losovat se bude tradičně finanční IRON BONUS SPECIAL, kde jeho výše je díky rozebrání na předchozím turnaji Prosecké Iron Devítky v úterý 16. dubna na herně Xbowlingu Prosek Duo na 2130,- Kč a předpokládanou účastí se tedy pohybovat bude někde kolem 3000,- Kč.

 Jako jiné turnaje i tento bude pro výsledkuchtivé přenášen formou JPG on-line po jeho dílčích částech, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, dvakrát Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Strašnické Iron DUOjce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 32 000,- Kč.

Pozvánka na Říčanskou Iron Desítku s podporou Charity pro Evulku

 Ve čtvrtek 18. dubna se na herně Bowlingu Vojkov odehraje letošní čtvrtý turnaj Říčanské Iron Desítky, a to již potřetí s podporou Charitativní akce pro Evulku. Byť je spadající do kategorie B, je hraný americkým způsobem se změnou mazacích modelů. Tentokráte se bude hrát na známém, byť pouze sporadicky používaném sportovním mazacím modelu SPORT 2-1 dle přiloženého grafu.

 Volná místa v obsazovačce nalézti stále ještě lze, navíc je otevřena úvodní runda od 16:00, kde nastupují hráči případně po jednom na dráhu, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako obvykle i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, na hlavních turnajových webových stránkách, a to proklikem přes odkaz: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2173&rand=1389669577

 Výsledky, fotografie i podrobný článek z turnaje únorového naleznete rovněž na hlavních webových stránkách, a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či jsou k dohledání na: www.bowlingweb.cz anebo www.czechbowling.cz

 Losovat se bude nadále kromě jiných zpestření i putovní finanční IRON BONUS SPECIAL, kde jeho výše je závislá na tom, zda bude rozebrán na předchozím turnaji Prosecké Iron Devítky v úterý 16. dubna na herně Xbowlingu Prosek Duo, kde volná místa rovněž ještě k dispozici jsou. Jako v roce minulém se startem i opakovaným každého hráče nadto toto suma zvyšuje o dalších 20,- Kč, takže případný výherce se může těšit na sumu již opravdu zajímavou. Aktuální výše bonusu je 5140,- Kč a již jen předpokládanou účastí nejen na Prosecké Iron Devítce, ale i Říčanských Iron Dvojicích na téže herně Bowlingu Vojkov v pondělí 15. dubna a účastí zde se bude pohybovat v případě jeho nevybrání někde kolem 7000,- Kč

 Jako jiné turnaje i tento bude pro výsledkuchtivé přenášen formou JPG on-line po jeho dílčích částech, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Strašnické Iron DUOjce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 29 900,- Kč.

Prosecká Iron Devítka s podporou Charity pro Evulku startuje

 Již v úterý 16. dubna se odehraje v pořadí čtvrtý turnaj celoroční série roku 2024 nedohazované Prosecké Iron Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo a současně již třetí, kde ze startovného i opakovaného každého hráče je 50,- Kč příspěvkem na charitativní akci Pro Evulku.

 Opět přibývají volná místa, případní zájemci se tak ještě mohou přihlásit (a to i nově do nejen pondělní individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, ale i pevně stanovené kvalifikační rundy) i odhlásit je možné na tradičních kontaktech - tel.: 603 893 155 (i SMS), e-mail: slavoj.revnice@seznam.cz , proklikem na hlavních webových turnajových stránkách, a to přímo na odkazu: www.iron-special.cz/prosecka-iron-devitka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=342&rand=1711184099

 Losovat se bude i letos tradiční finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální výše je díky nerozebrání obsahu na turnajích předchozích na aktuální výši 5140,- Kč, avšak ještě se odehraje v pondělí 15. dubna na herně Bowlingu Vojkov turnaj Říčanských Iron Dvojic, kde již jen předpokládanou účastí a navýšením za start i opakovaný každého hráče o 20,- Kč čili dvojice o 40,- Kč, naroste na částku někde kolem 6000,- Kč. Tudíž zde je možnost hrát i o 7000,- Kč.

 Taktéž tento turnaj bude stejně, jako všechny ostatní, výsledkově přenášen v podobě JPG on-line, kdy budou zveřejňovány průběžné výsledky po kvalifikačních rundách i obou semifinále na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Strašnické Iron DUOjce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 28 900,- Kč.

Říčanské Iron Dvojice s podporou Charity pro Evulku LAST MINUTE

 Již v pondělí 15. dubna se počtvrté letos odehraje turnaj celoroční série dvojic na herně Říčanského Bowlingu Vojkov a sice Říčanské Iron Dvojice.

 Po minulém měsíci a euforii z velké účasti tentokráte volných míst těsně před konáním přibývá opravdu hodně a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz , proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/ricanske-iron-dvojice/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2250&rand=1536446062

 Jedná se o turnaj dvojic netradičních, hraných stylem Baker a na místním mazacím house modelu, který přebírá štafetu a systém bohužel již nuceně zaniklé a velice oblíbené Prosecké Popo DUOjky z herny Xbowlingu Prosek Duo. Spoluhráči jakéhokoli složení hrají coby jeden hráč a střídají se pravidelně po každém frame, čili každý si své hody případně dohazuje sám. V kvalifikaci všichni odehrají šestici her, v semifinále a finále poté hry čtyři. Před každou novou hrou si spoluhráči mohou pořadí prohodit, avšak není to podmínkou. Novinkově je připočítáván ženám pomocný handicap 4 body ke každé hře, v případě ryze dámského páru mají tak dámy ke každé hře bonus rovnou osmibodový.

 Rovněž i zde se bude losovat na všech turnajích již zdomácnělý finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 I tento turnaj bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Strašnické Iron DUOjce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 28 900,- Kč.

Pozvánka na dubnovou Proseckou Iron Devítku s podporou Charity pro Evulku

 V úterý 16. dubna se odehraje v pořadí čtvrtý turnaj celoroční série roku 2024 nedohazované Prosecké Iron Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo a současně již třetí, kde ze startovného i opakovaného každého hráče je 50,- Kč příspěvkem na charitativní akci Pro Evulku.

 Přihlásit (a to i nově do nejen pondělní individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, ale i pevně stanovené kvalifikační rundy) i odhlásit je možné na tradičních kontaktech - tel.: 603 893 155 (i SMS), e-mail: slavoj.revnice@seznam.cz , proklikem na hlavních webových turnajových stránkách, a to přímo na odkazu: www.iron-special.cz/prosecka-iron-devitka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=342&rand=1851696087

 Jedná se o turnaj patřící kromě již druhým rokem věrnostního Xbowling Iron (Wo)man 2024 i do celkového žebříčku nové soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá již bohužel jen čtyři turnaje měsíčně hraných devítkovým způsobem na čtyřech hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Losovat se bude i letos tradiční finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální výše je díky nerozebrání obsahu na turnajích předchozích na aktuální výši 5140,- Kč, avšak ještě se odehraje v pondělí 15. dubna na herně Bowlingu Vojkov turnaj Říčanských Iron Dvojic, kde již jen předpokládanou účastí a navýšením za start i opakovaný každého hráče o 20,- Kč čili dvojice o 40,- Kč, naroste na částku někde kolem 6000,- Kč. Tudíž zde je možnost hrát i o 7000,- Kč.

 Taktéž tento turnaj bude stejně, jako všechny ostatní, výsledkově přenášen v podobě JPG on-line, kdy budou zveřejňovány průběžné výsledky po kvalifikačních rundách i obou semifinále na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Strašnické Iron DUOjce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 28 900,- Kč.

Pozvánka na dubnové Říčanské Iron Dvojice s podporou Charity pro Evulku

 Srdečně všechny bowlinguchtivé zveme na pondělí 15. dubna, kdy se počtvrté letos odehraje turnaj celoroční série dvojic na herně Říčanského Bowlingu Vojkov a sice Říčanské Iron Dvojice.

 Jedná se o turnaj dvojic netradičních, hraných stylem Baker a na místním mazacím house modelu, který přebírá štafetu a systém bohužel již nuceně zaniklé a velice oblíbené Prosecké Popo DUOjky z herny Xbowlingu Prosek Duo. Spoluhráči jakéhokoli složení hrají coby jeden hráč a střídají se pravidelně po každém frame, čili každý si své hody případně dohazuje sám. V kvalifikaci všichni odehrají šestici her, v semifinále a finále poté hry čtyři. Před každou novou hrou si spoluhráči mohou pořadí prohodit, avšak není to podmínkou. Novinkově je připočítáván ženám pomocný handicap 4 body ke každé hře, v případě ryze dámského páru mají tak dámy ke každé hře bonus rovnou osmibodový.

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku místní herny, jenž se oproti loňskému roku počtem turnajů rozrostl, a tak po sérii roku 2023, kdy nesl název "Vojkovská Dvoukoruna 2023" letos se jedná o "Vojkovský Čtvrťák 2024". Jsou zde započítávány starty na všech pořadatelem pořádaných místních turnajích a nejlepší, nejvěrnější i nejšťastnější za celý rok si poté mohou odnést nějakou z hodnotných finančních či věcných cen, namátkou 4000,- Kč, kameru do auta, videokameru, tablet či televizor. Právě na tomto turnaji se budou oceňovat nejvěrnější loňské turnajové sezóny.

 Rovněž i zde se bude losovat na všech turnajích již zdomácnělý finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz , proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/ricanske-iron-dvojice/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2250&rand=2104696224

 I tento turnaj bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Strašnické Iron DUOjce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 28 900,- Kč.

Dubnová Strašnická Iron DUOjka stále s podporou Charity pro Evulku

 Ve středu 10. dubna se uskuteční letošní již čtvrtý turnaj celoroční série netradičních dvojic pod názvem Strašnická Iron DUOjka na herně Strašnického Xbowlingu.

 Strašnická Iron DUOjka se hraje coby dvojice netradiční, kdy pár jakéhokoli složení hraje jako jeden hráč, stylem Baker a spoluhráči se budou střídat pravidelně po každém hodu. Kvalifikace se hraje na šest společných her, semifinále i finále poté na hry čtyři. Kvalifikace i semifinále se hrají tradičně na jedné dráze. Počínaje turnajem únorovým byl nadto dámám ke každé hře přidán pomocný handicap +4 body, což se osvědčilo jako krokem pozitivním a zdramatizovalo tak průběh i výsledky.

 Volná místa k dispozici stále jsou a to ve všech kvalifikačních rundách i časech, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako vždy na tel.: 603 893 155 a to i formou SMS, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky turnajových sérií a odkaz, kde naleznete i výsledky únorového turnaje, fotografie, článek a rovněž v podobě PDF i propozice turnaje: www.iron-special.cz/strasnicka-iron-duojka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=293&rand=1137014151

 Losovat se i zde bude tradiční a pro tuto sezónu nezměněný finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na tom, zda dojde k jeho rozebrání na turnaji předchozím či nikoli. Tím aktuálně je na herně Xbowlingu Prosek Duo v neděli 7. dubna Prosecká Iron Desítka a hrát se tam bude převodem z turnaje předchozího a sice Říčanské Iron Devítky z herny Bowlingu Vojkov o 4040,- Kč. Za start i opakovaný každého hráče se jeho částka navyšuje o 20,- Kč čili startem každého páru naroste ještě o 40,- Kč.

 Turnaj samotný bude i v letošním roce započítáván do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man 2024, kam spadají veškeré turnaje konané na hernách Xbowlingu Strašnice a Xbowlingu Prosek Duo. Navýšeny jsou oproti loňskému roku i finanční výhry, když vítěz si odnese ne 3000,- Kč, ale nově již dokonce 5000,- Kč včetně jiných zajímavých a hodnotných ocenění.

 I tento turnaj bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, dvakrát Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 26 150,- Kč.

Prosecká Iron Desítka premiérově s páteční předehrávkou

 Zveme všechny na neděli 7. dubna na hernu Xbowlingu Prosek Duo, kde se odehraje letošní čtvrtý turnaj celoroční série Prosecké Iron Desítky. Jedná se o jediný pravidelný turnaj kategorie A na této herně, hraný americkým způsobem na každý měsíc měnících se mazacích modelech. Hrát se bude opět na témže mazacím modelu, jaký bude aplikován v dopoledních hodinách na předcházející Extralize ČBL. Tentokráte byl zvolený již v minulosti aplikovaný BANK 2 M4 (dle přiloženého grafického znázornění) a hrát se na něm zřejmě bude v následných dnech i 1. liga ABL skupiny A i B, takže samotný turnaj může být i vhodným tréninkem právě na soutěž týmovou.

 Premiérově tento měsíc je možno i z kapacitních důvodů ke startu již v páteční předehrávce turnaje, která startuje v 16:00 a ještě několik míst zbývá. Kdo nechce čekat v hlavní hrací den na případné Desperáto či přímo finále delšího času, může si svých pět kvalifikačních her odehrát již právě v pátek 5. dubna. Tato možnost zůstane již napevno po celý zbytek sezóny.

 Volná místa ještě k dispozici stále jsou, a tak případní zájemci se mohou přihlásit na obvyklých kontaktech a sice tel. (i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní turnajové webové stránky a odkaz: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=297&rand=1440441451

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 24 650,- Kč.

Říčanská Iron Devítka s podporou Charity pro Evulku

 Již ve čtvrtek 4. dubna se odehraje letošní již čtvrtý turnaj série Říčanské Iron Devítky na herně Bowlingu Vojkov. Turnaj má nejen vlastní celoroční pořadí, ale započítá se jak do "Vojkovského Čtvrťáku" čili bohatě hodnoceného věrnostního pořadí všech turnajů herny Bowlingu Vojkov, ale rovněž spadá do žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak.....

 Volná místa přes velmi obsazenou obsazovačku k dispozici stále jsou, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako vždy na tel.: 603 893 155 a to i formou SMS, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky turnajových sérií a odkaz, kde naleznete i výsledky únorového turnaje, fotografie, článek a rovněž v podobě PDF i propozice turnaje: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2172&rand=628768769

 Současně prosíme ty, jejichž jména již v obsazovačce figurují a přesto vědí, že nedorazí, aby dali včas pořadateli vědět, abychom místo uvolnili dalším případným zájemcům či náhradníkům.

 Jako tradičně se budou losovat ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je díky nerozebrání na předchozím turnaji, hraném na herně Proseckého Xbowlingu Duo a Velikonočním Xbowling Iron Specialu v termínu 29. až 31. března na hodnotě 3440,- Kč a kde se s účastí přepokládanou jeho výše přehoupne již přes hranici 4000,- Kč.

 I tento turnaj bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 24 650,- Kč.

Pozvánka na dubnovou Proseckou Iron Desítku s podporou Charity pro Evulku

 Zveme všechny na neděli 7. dubna na hernu Xbowlingu Prosek Duo, kde se odehraje letošní čtvrtý turnaj celoroční série Prosecké Iron Desítky. Jedná se o jediný pravidelný turnaj kategorie A na této herně, hraný americkým způsobem na každý měsíc měnících se mazacích modelech. Hrát se bude opět na témže mazacím modelu, jaký bude aplikován v dopoledních hodinách na předcházející Extralize ČBL. Neboť obvykle mazací model je zveřejněn až v pátečních dopoledních hodinách, i my jej dříve nejsme schopni prozradit. Jakmile bude známý, obratem Vás s tímto typem seznámíme.

 Volná místa ještě k dispozici stále jsou, a tak případní zájemci se mohou přihlásit na obvyklých kontaktech a sice tel. (i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní turnajové webové stránky a odkaz: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=297&rand=316896041

 Ti, co přihlášeni jsou či zůstali v obsazovačce od turnaje březnového nebo si svůj start rozmyslí, prosíme o překontrolování svých přihlášení a v případě, že přijít nemíní, aby dali včas vědět a zbytečně tak neblokují místa těm, co přijít opravdu chtějí. Hrají se totiž souběžně i jiné turnaje na jiných hernách, tak ať hráči zbytečně nefigurují v obsazovačkách vícero turnajů.

 Výsledky i podrobný článek a fotografie z turnaje předešlého, poté pro inspiraci lze nalézt na klasických internetových serverech: www.xbowling.prosek.cz , www.bowlingweb.cz , www.czechbowling.cz či hlavně přímo na hlavních turnajových webových stránkách a odkazu zde: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/

 I tento turnaj bude přenášen průběžnými výsledky a formou JPG on-line na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 24 650,- Kč.

Pozvánka na dubnovou Říčanskou Iron Devítku s podporou Charity pro Evulku

 Ve čtvrtek 4. dubna se odehraje letošní již čtvrtý turnaj série Říčanské Iron Devítky na herně Bowlingu Vojkov. Turnaj má nejen vlastní celoroční pořadí, ale započítá se jak do "Vojkovského Čtvrťáku" čili bohatě hodnoceného věrnostního pořadí všech turnajů herny Bowlingu Vojkov, ale rovněž spadá do žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá po zrušení Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice pouze kvarteto turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na hernách Xbowlingu Prosek Duo, Xbowlingu Strašnice, Bowlingu Vojkov a Bowlingu Radava a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Volná místa přes velmi obsazenou obsazovačku k dispozici stále jsou, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako vždy na tel.: 603 893 155 a to i formou SMS, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky turnajových sérií a odkaz, kde naleznete i výsledky únorového turnaje, fotografie, článek a rovněž v podobě PDF i propozice turnaje: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2172&rand=1457216079

 Současně prosíme ty, jejichž jména již v obsazovačce figurují a přesto vědí, že nedorazí, aby dali včas pořadateli vědět, abychom místo uvolnili dalším případným zájemcům či náhradníkům.

 Jako tradičně se budou losovat ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je díky nerozebrání na předchozím turnaji, hraném na herně Proseckého Xbowlingu Duo a Velikonočním Xbowling Iron Specialu v termínu 29. až 31. března na hodnotě 3440,- Kč a kde se s účastí přepokládanou jeho výše přehoupne již přes hranici 4000,- Kč.

 Výsledky a článek z turnaje předchozího naleznete na webových stránkách: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ a klasicky na: www.czechbowling.cz nebo: www.bowlingweb.cz

 I tento turnaj bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Kamenické Iron Devítce, Dejvické Iron Devítce i Velikonočním Xbowling Iron Specialu jsme již na tuto akci nastřádali 24 650,- Kč.

Velikonoční Xbowling Iron Special s podporou Charity pro Evulku startuje

 Již v pátek 29. března 2024 startuje úvodní kvalifikační rundou letošní první vícedenní turnaj kategorie A a sice Velikonoční Xbowling Iron Special na herně Xbowligu Prosek Duo. Hraje se poté ještě v sobotu 30. března s se závěrečnými nedělními rundami a vyvrcholením 31. března.

 Po velice zdařilé loňské premiéře, nadto podpořenou velmi vysokou účastí, jíž se loňského turnajového kalendářního roku pouze přiblížila sváteční Vánoční Prosecké Devítka, se vrací tento v podstatě nejprestižnější místní turnaj zpět.

 Hraje se pochopitelně americkým způsobem na sportovním mazání, nakonec byl zvolen nezáludný model Abbey Road (dle přiloženého grafického znázornění).

 Ceny z vlastních zdrojů a pouze z vybraného startovného čekají nejen na TOP 10 konečného pořadí, ale i na trio výkonnostních kategorií, juniorské, seniorské i dámské. Nadto oceněn bude i autor Nejvyššího výkonu či vítěz kvalifikace. Ceny útěchy v případě dílčích prvních nepostupujících jsou samozřejmostí. Každý účastník získá drobnou tematickou pozornost od pořadatele již při prezentaci a chybět nebude ani tradiční losování finančního IRON BONUS SPECIALU, kam nadstandardně bude vkládáno ze startu i opakovaného každého hráče 40,- Kč a rovněž losování podle pořadí kvalifikace o pět věcných cen v podobě fungl nové bowlingové koule pro hráče vyznávající excentrických i rovněž rovinných koulí, taška na kolečkách na tři koule, kamera do automobilu LAMAX či parkovné na hotelovém parkovišti po dobu 1 roku zdarma. Aby všem překvapením nebylo konce, nějaké to si necháme až na samotné konání akce.

 Volných míst nalézt lze stále poměrně hodně, přihlášení je jako vždy možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní webové stránky všech pořádaných turnajových sérií, a to na odkazu: www.iron-special.cz/velikonocni-xbowling-iron-special-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=332&rand=1782281092

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje, takže i ti a nejen ti, co odehrají své kvalifikační dřívější rundy mohou být v obraze, kterak si na tom výsledkově stojí a budou stát.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, dvakrát Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 22 800,- Kč.

Připomínka 6. hracího dne Seniorské Bowlingové Ligy Proseku

 Již ve čtvrtek 28. března se odehraje třetí hrací den jarní části Seniorské Bowlingové Ligy Proseku na herně Střížkovského Xbowlingu Prosek Duo, celkově tak šestý a zároveň předposlední hrací den.

 Byť se jedná o hrací den šestý, budeme dohrávat vinnou změněného rozlosování a hracího systému díky odstoupení jednoho původně přihlášeného týmu kolo páté, jenž se kompletně dohraje a konečně srovná počet odehraných utkání rovnoměrně všem týmům a uzavřením tohoto kola bude tabulka objektivní a kompletní.

 Všem připomínáme i již v loňském roce upravený čas zahájení 1. hracího kola večera a sice s rozehráním úvodních duelů v 18:30, jak tomu bude po celý zbytek sezóny a rovněž mazacím modelem bude stále stejný místní aktuální house model, a tedy Bourbon Street (dle přiloženého grafického zpodobnění).

 Prozatím jsou ve vedení v neúplné tabulce Lemuři s 93 body před Pohodáři s 80 body a 78 bodů mají třetí Nezmaři, avšak s utkáním k dobru. Čtvrtí jsou průběžně JM Bowling díky 74, 5 bodům. Bude zajímavé sledovat, nakolik hrací den nejbližší s pořadím nejen na čelních místech zamává, čímž je o zábavu a dramatičnost postaráno.

 Výsledky i on-line z hracího dne i celkové naleznete jako obvykle na odkazu: www.bowlingovaliga.cz/ligy/sbl-praha-prosek-2023 anebo i s článkem na: www.iron-special.cz/seniorska-bowlingova-liga-prosek-2023-2024/

Již ve středu 27. března Kamenická Iron Devítka

 Ve středu 27. března se odehraje již třetí turnaj nové celoroční série Kamenické Iron Devítky na herně Bowlingu Radava. Má své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku celoročního pořadí IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak…. Série čítá již jen kvartet devítkových turnajů na čtyřech hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov a Bowling Radava) a pro zařazení do celoročního pořadí je potřeba absolvovat alespoň pět startů na každém z nich. Mezi hráčky a hráče je poté rozděleno 60 000,- Kč polovinou věcnými cenami a druhou finančně a vítěz si poté odnese rovných 10 000,- Kč.

 Opět se bude losovat finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč. Aktuální výše bonusu je na 1620,- Kč čili by se díky předpokládané účasti mohl pohybovat v částce přes 2000,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/kamenicka-iron-devitka-2024/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2269&rand=2076444374

 Jako každý tímtéž pořadatelem organizovaný i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 21 950,- Kč.

Pozvánka na Velikonoční Xbowling Iron Special 2024 s podporou Charity pro Evulku

 Již tento Velikonoční víkend v termínu od pátku do neděle 29. 31. března 2024 se odehraje úvodní letošní vícedenní turnaj kategorie A a sice Velikonoční Xbowling Iron Special na herně Xbowligu Prosek Duo.

 Po velice zdařilé loňské premiéře, nadto podpořenou velmi vysokou účastí, jíž se loňského turnajového kalendářního roku pouze přiblížila sváteční Vánoční Prosecké Devítka, se vrací tento v podstatě nejprestižnější místní turnaj zpět.

 Hraje se pochopitelně americkým způsobem na sportovním mazání, nakonec byl zvolen nezáludný model Abbey Road (dle přiloženého grafického znázornění).

 Oproti loňskému roku jsme se poučili z několika turnajových nedostatků a došlo tak k úpravě propozic i zjednodušení výkonnostních kategorií zejména ve formě pomocných handicapů. Všechny hodnocené kategorie však zůstávají neměnné a v platnosti, takže něco z bohaté škály cen má možnost si vysoutěžit skutečně každý. Kvalifikace se hraje na 6 her na stejném, při prezentaci vybraném páru drah. Pro pořadí po kvalifikaci se nejméně úspěšná hra nepočítá. Je však započtena do průměru všech her, který je pak úvodní hrou semifinálovou, k níž postupující odehrají další dvě. Z kvalifikace přímo do finále postupuje vítěz každé kvalifikační rundy, jichž bude celkem pět, případně další v pořadí. Posledním, kdo se vyhne semifinále, je další nejvýše umístěný nevítězný hráč kvalifikačního pořadí. Do semifinále postupuje poté dalších 32 hráčů pořadí a odtud do finále postupuje 14 nejlepších podle pořadí. Finále se hraje taktéž na dvě hry, k nimž je připočtena třetí hra průměrová a sice ze všech doposud odehraných her každého postupujícího.

 Ceny z vlastních zdrojů a pouze z vybraného startovného čekají nejen na TOP 10 konečného pořadí, ale i na trio výkonnostních kategorií, juniorské, seniorské i dámské. Nadto oceněn bude i autor Nejvyššího výkonu či vítěz kvalifikace. Ceny útěchy v případě dílčích prvních nepostupujících jsou samozřejmostí. Každý účastník získá drobnou tematickou pozornost od pořadatele již při prezentaci a chybět nebude ani tradiční losování finančního IRON BONUS SPECIALU, kam nadstandardně bude vkládáno ze startu i opakovaného každého hráče 40,- Kč a rovněž losování podle pořadí kvalifikace o pět věcných cen v podobě fungl nové bowlingové koule pro hráče vyznávající excentrických i rovněž rovinných koulí, taška na kolečkách na tři koule, kamera do automobilu LAMAX či parkovné na hotelovém parkovišti po dobu 1 roku zdarma. Aby všem překvapením nebylo konce, nějaké to si necháme až na samotné konání akce.

 Turnaj bude pochopitelně započítáván i do několika věrnostních, velice štědře hodnocených žebříčků, a to Xbowling Iron (Wo)man 2024, kam je účast započítávána dvojnásobně a kde si vítěz celoročního pořadí letošního roku kromě jiných lukrativních cen může odnést i 5000,- Kč v hotovosti.

 Výčet lákavých výher i ocenění není zdaleka kompletní, ovšem jako pozvánka na turnaj a ke hře samotné, což by mělo být tím hlavním cílem zúčastnění se, snad dostačující, tak už jen zbývá anoncovat možnost samotného přihlášení, jenž je jako vždy možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní webové stránky všech pořádaných turnajových sérií a to na odkazu: www.iron-special.cz/velikonocni-xbowling-iron-special-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=332&rand=705704569

 Článek, fotogalerii i výsledky turnaje loňského, lze pro zajímavost a inspiraci dohledat na webech: www.xbowling.prosek.cz, www.bowlingweb.cz, www.czechbowling.cz či zejména na odkazu zde: www.iron-special.cz/velikonocni-xbowling-iron-special/

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje, takže i ti a nejen ti, co odehrají své kvalifikační dřívější rundy mohou být v obraze, kterak si na tom výsledkově stojí a budou stát.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, dvakrát Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 21 950,- Kč.

Pozvánka na Kamenickou Devítku podruhé s podporou Charity pro Evulku

 Srdečně všechny bowlingové nadšence zveme na středu 27. března, kdy se odehraje již třetí turnaj nové celoroční série Kamenické Iron Devítky na herně Bowlingu Radava.

 V kvalifikaci všichni zúčastnění odehraní na při prezentaci zvolené dráze tři hry, aby poté podle pořadí nejlepší trio mělo právo přímého postupu do finále, dalších 24 v pořadí do semifinále. Zde se hrají další dvě hry, které se přičítají ke hrám kvalifikačním a pouze nejlepší devítka v pořadí může pomýšlet na finálovou účast. Tam se poté hrají závěrečné dvě hry od nuly, k nimž je připočítávána hra třetí, celodenní průměrová. Zde si již postupující dráhy znovu podle pořadí semifinále volí.

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku celoročního pořadí IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak…. Série čítá již jen kvartet devítkových turnajů na čtyřech hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov a Bowling Radava) a pro zařazení do celoročního pořadí je potřeba absolvovat alespoň pět startů na každém z nich. Mezi hráčky a hráče je poté rozděleno 60 000,- Kč polovinou věcnými cenami a druhou finančně a vítěz si poté odnese rovných 10 000,- Kč.

 Opět se bude losovat finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/kamenicka-iron-devitka-2024/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2269&rand=1700488196

 Jako každý tímtéž pořadatelem organizovaný i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 20 450,- Kč.

Zrušení březnové Dejvické Iron Devítky i celé turnajové série

 Touto cestou informujeme všechny přihlášené hráče i ty uvažující nad případným startem o zrušení konání turnaje na herně Bowling & Billiardu Dejvice a sice březnové Dejvické Iron Devítky, plánované na neděli 24. 3. 2024.

Díky organizačním komplikacím je tento turnaj bohužel zrušen a nadto definitivně ukončena celá celoroční série, tedy zrušeny i všechny plánované turnaje v měsících následných, a to zejména díky velmi nízkému zájmu hráčského pléna o účast samotnou.

Z hlediska pořadatele i provozovatele herny se jedná nejen o akci finančně ztrátovou, ale i z pohledu sportovního pro hráče samotné postrádajíc smysl.

Velice se všem omlouváme, děkujeme za pochopení a na viděnou u turnajových setkání a sérií jiných.

Pozvánka na Říčanské Iron Dvojice s podporou Charity pro Evulku

 Srdečně všechny bowlinguchtivé zveme na pondělí 25. března, kdy se již potřetí odehraje turnaj nové celoroční série dvojic na herně Říčanského Bowlingu Vojkov a sice Říčanské Iron Dvojice.

 Jedná se o turnaj dvojic netradičních, hraných stylem Baker a na místním mazacím house modelu, který přebírá štafetu a systém bohužel již nuceně zaniklé a velice oblíbené Prosecké Popo DUOjky z herny Xbowlingu Prosek Duo. Spoluhráči jakéhokoli složení hrají coby jeden hráč a střídají se pravidelně po každém frame, čili každý si své hody případně dohazuje sám. V kvalifikaci všichni odehrají šestici her, v semifinále a finále poté hry čtyři. Před každou novou hrou si spoluhráči mohou pořadí prohodit, avšak není to podmínkou. Novinkově je připočítáván ženám pomocný handicap 4 body ke každé hře, v případě ryze dámského páru mají tak dámy ke každé hře bonus rovnou osmibodový.

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku místní herny, jenž se oproti loňskému roku počtem turnajů rozrostl, a tak po sérii roku 2023, kdy nesl název "Vojkovská Dvoukoruna 2023" letos se jedná o "Vojkovský Čtvrťák 2024". Jsou zde započítávány starty na všech pořadatelem pořádaných místních turnajích a nejlepší, nejvěrnější i nejšťastnější za celý rok si poté mohou odnést nějakou z hodnotných finančních či věcných cen, namátkou 4000,- Kč, kameru do auta, videokameru, tablet či televizor. Právě na tomto turnaji se budou oceňovat nejvěrnější loňské turnajové sezóny.

 Rovněž i zde se bude losovat na všech turnajích již zdomácnělý finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/ricanske-iron-dvojice/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2250&rand=21269525

 Jako každý i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 20 450,- Kč.

Dejvická Iron Devítka turnaj pravdy

 V neděli 24. března je plánován v pořadí třetí turnaj Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice a podruhé s přispěním pro Charitativní sbírku pro Evulku. Jak již bylo přihlášeným hráčkám a hráčům oznámeno, jsou po apelu a dohodě s provozovatelem herny upraveny časy kvalifikačních rund, když dočasně byla díky nízkému zájmu úplně vypuštěna úvodní kvalifikační runda a start druhé i třetí posunut na 19, respektive 20 hodin.

 Volných míst je stále k dispozici opravdu spoustu, přihlášení i odhlášení je možné tradičně i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na hlavních turnajových webových stránkách a odkazu: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo přímo na zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2267&rand=907736016

 Jedná se nejen o turnaj samostatné celoroční série, ale rovněž patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 O tradiční sladkou odměnu všech devítkových zápolení, za pět jakýchkoli devítkových či čistých striků v řadě a při shození čistým strikem kuželky červené barvy, postavené na pozici první či při dohození splitu, energetický nápoj, ani zde hráči nepřijdou.

 Losovat se budou rovněž ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je díky rozebrání na předchozích turnajích, na hernách Xbowlingu Prosek Duo a sice Prosecké Iron Devítce v úterý 19. března, respektive Bowlingu Vojkov ve čtvrtek 21. března a sice Říčanské Iron Desítce na úvodní výši 1020,- Kč. Za každý i opakovaný start každého hráče se měšec navyšuje o 20,- Kč, tudíž by se mohl pohybovat zhruba kolem 1500,- Kč, což za pokus i tedy účast jistojistě stojí.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, dvakrát Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 20 450,- Kč.

Zrušení dubnového Říčanského Iron Specialu

 Touto cestou informujeme všechny přihlášené hráče i ty uvažující nad případným startem o zrušení konání turnaje na herně Bowlingu Vojkov a sice dubnového Říčanského Iron Specialu, plánovaného na 7. – 8. 4. 2024.

 Díky kolizi s jinými turnaji i soutěží družstev zejména nejvyšších lig ABL nemá smysl pro velmi nízkou účast a zájem pořadateli ani provozovateli herny akci konat. Děkujeme všem za pochopení.

 Zbylé dva plánované termíny letošního roku zůstávají v platnosti a sice 8. – 9. července a 7. - 8. října 2024 a na ten dřívější již je otevřena obsazovačka a je možné se přihlásit. Hráči mající zájem o účast na turnaji dubnovém budu mít v případě startu v termínu prázdninovém alespoň jako bonus a malou omluvu 100,- Kč slevu na startovném.

 Přihlášení na výše zmíněné je možné jako u všech turnajových sérií i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailu: slavoj.revnice@seznam.cz. Obsazovačku naleznete na odkazech přes webové stránky: www.iron-special.cz/vojkovsky-iron-special-2024/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2249&rand=1034511312

 I zde se bude losovat tradiční finanční IRON BONUS SPECIAL, kam je odkládáno z každého i opakovaného startu všech hráčů 30,- Kč. Nadto i tento turnaj bude přednášen v dílčích částech formou JPG on-line a případní zvědavci si tak průběžné výsledky budou moci prohlédnout na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Říčanská Iron Desítka s podporou Charity pro Evulku

 Již ve čtvrtek 21. března se na herně Bowlingu Vojkov odehraje letošní třetí turnaj Říčanské Iron Desítky, a to již podruhé s podporou Charitativní akce pro Evulku. Byť je spadající do kategorie B, je hraný americkým způsobem se změnou mazacích modelů. Tentokráte se bude hrát na dobře známém sportovním mazacím modelu SPORT 3-1 dle přiloženého grafu.

 Volná místa v obsazovačce s blížícím se dnem konání přibývají tradičně jako houby po dešti, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako obvykle i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, na hlavních turnajových webových stránkách, a to proklikem přes odkaz: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2173&rand=932366497

 Losovat se bude nadále kromě jiných zpestření i putovní finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je díky rozebrání na předchozím turnaji Prosecké Iron Devítky v úterý 19. března na herně Xbowlingu Prosek Duo na hodnotě 2520,- Kč, a tak díky předpokládané účasti se bude pohybovat někde kolem 3100,- Kč, což rovněž není suma hodná zahození.

 Jako jiné turnaje i tento bude pro výsledkuchtivé přenášen formou JPG on-line po jeho dílčích částech, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, dvakrát Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 19 100,- Kč.

Dejvická Iron Devítka podruhé v březnu s podporou Charity pro Evulku

 V neděli 24. března je plánován v pořadí třetí turnaj Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice a podruhé s přispěním pro Charitativní sbírku pro Evulku. Jedná se již o regulérní březnový turnaj a je otázkou, jestli se vůbec uskuteční, případně či bude i jeho derniérou díky nízké dosavadní účasti a (ne)zájmu hráčské rodiny bude turnaj zrušen a tím i celá teprve se rozebíhající série definitivně.

 Již při minulém turnaji jsme v rámci jeho zatraktivnění učinili úpravu propozic a další slibovaný krok proběhne i tentokráte a sice zkrácení počtu her kvalifikačních ze čtyř na tři, aby však postupující osmnáctka nejlepších účastníků po kvalifikaci naopak v semifinále neodehrála jako doposud jednu hru v součtu z kvalifikačním průměrem, ale i semifinále se bude hrát na dvě hry od nuly s přípočtem hry třetí, kvalifikační průměrové. Věříme, že i toto novum po konzultaci se samotnými hráči přinese zatraktivnění turnaje a snad i vyšší účast a zájem o něj samotný, neb jinak se jedná o dostaveníčko zajímavé, stejně tak v příjemném, vstřícném a oddechovém prostředí herny Bowling & Billiardu Dejvice. Rádi bychom turnaji šanci daly, každé novum má těžší začátek a chvíli trvá, než se do povědomí i oblíbenosti hráčům dostane. Avšak nelze jej donekonečna poměrně velkými maržemi dotovat, o úsilí a času s tím stráveným nemluvě.

 Současně, jak již bylo přihlášeným hráčkám a hráčům oznámeno, jsou po apelu a dohodě s provozovatelem herny upraveny časy kvalifikačních rund, když dočasně byla díky nízkému zájmu úplně vypuštěna úvodní kvalifikační runda a start druhé i třetí posunut na 19, respektive 20 hodin. Děkujeme za pochopení.

 Volných míst je stále k dispozici opravdu spoustu, přihlášení i odhlášení je možné tradičně i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na hlavních turnajových webových stránkách a odkazu: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo přímo na zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2267&rand=1392023110

 Výsledky únorového turnaje, jakož i článek a fotografie naleznete zde na odkazu: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo na bowlingových serverech: www.czechbowling.cz či www.bowlingweb.cz

 Jedná se nejen o turnaj samostatné celoroční série, ale rovněž patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 O tradiční sladkou odměnu všech devítkových zápolení, za pět jakýchkoli devítkových či čistých striků v řadě a při shození čistým strikem kuželky červené barvy, postavené na pozici první či při dohození splitu, energetický nápoj, ani zde hráči nepřijdou.

 Losovat se budou rovněž ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na  případném (ne)rozebrání na předchozím turnaji, tentokráte hraném na herně Bowlingu Vojkov a ve čtvrtek 21. března a sice Říčanské Iron Desítce. Za každý i opakovaný start každého hráče se měšec navyšuje o 20,- Kč.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 16 750,- Kč.

Pozvánka na Říčanskou Iron Desítku s podporou Charity pro Evulku

 Ve čtvrtek 21. března se na herně Bowlingu Vojkov odehraje letošní třetí turnaj Říčanské Iron Desítky, a to již podruhé s podporou Charitativní akce pro Evulku. Byť je spadající do kategorie B, je hraný americkým způsobem se změnou mazacích modelů. Tentokráte se bude hrát na dobře známém sportovním mazacím modelu SPORT 3-1 dle přiloženého grafu.

 Volná místa v obsazovačce přes velkou obsazenost nalézti stále ještě lze, navíc je otevřena úvodní runda od 16:00, kde nastupují hráči případně po jednom na dráhu, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako obvykle i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, na hlavních turnajových webových stránkách, a to proklikem přes odkaz: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2173&rand=932366497

 Výsledky, fotografie i podrobný článek z turnaje únorového naleznete rovněž na hlavních webových stránkách, a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či jsou k dohledání na: www.bowlingweb.cz anebo www.czechbowling.cz

 Losovat se bude nadále kromě jiných zpestření i putovní finanční IRON BONUS SPECIAL, kde jeho výše je závislá na tom, zda bude rozebrán na předchozím turnaji Prosecké Iron Devítky v úterý 19. března na herně Xbowlingu Prosek Duo, kde volná místa rovněž ještě k dispozici jsou. Jako v roce minulém se startem i opakovaným každého hráče nadto toto suma zvyšuje o dalších 20,- Kč, takže případný výherce se může těšit na sumu již opravdu zajímavou. Aktuální výše bonusu je 6640,- Kč a již jen předpokládanou Proseckou účastí se bude pohybovat někde kolem 7500,- Kč čili je možné že zde přesáhne i hranici 8000,- Kč

 Jako jiné turnaje i tento bude pro výsledkuchtivé přenášen formou JPG on-line po jeho dílčích částech, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 16 750,- Kč.

Prosecká Iron Devítka s podporou Charity pro Evulku

 Již úterý 19. března se odehraje třetí letošní turnaj Prosecké Iron Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo a současně druhé, kde ze startovného i opakovaného každého hráče je 50,- Kč příspěvkem na charitativní akci Pro Evulku.

 Přihlásit i odhlásit je možné na tradičních kontaktech - tel.: 603 893 155 (i SMS), e-mail: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem na hlavních webových turnajových stránkách, a to přímo na odkazu: www.iron-special.cz/prosecka-iron-devitka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=342&rand=757998443

 Losovat se bude i letos tradiční finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální výše je díky nerozebrání obsahu na turnajích předchozích na aktuální výši 6640,- Kč, avšak již jen předpokládanou účastí a navýšením za start i opakovaný každého hráče o 20,- Kč, naroste na částku někde kolem 7500,- Kč, což již se blíží rekordní hranici bonusu vůbec.

 Taktéž tento turnaj bude stejně, jako všechny ostatní, výsledkově přenášen v podobě JPG on-line, kdy budou zveřejňovány průběžné výsledky po kvalifikačních rundách i obou semifinále na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 16 750,- Kč.

Pozvánka na Proseckou Iron Devítku s podporou Charity pro Evulku

 V úterý 19. března se odehraje v pořadí třetí turnaj celoroční série roku 2024 nedohazované Prosecké Iron Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo a současně druhé, kde ze startovného i opakovaného každého hráče je 50,- Kč příspěvkem na charitativní akci Pro Evulku.

 Přihlásit (a to i nově do nejen pondělní individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, ale i pevně stanovené kvalifikační rundy) i odhlásit je možné na tradičních kontaktech - tel.: 603 893 155 (i SMS), e-mail: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem na hlavních webových turnajových stránkách, a to přímo na odkazu: www.iron-special.cz/prosecka-iron-devitka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=342&rand=450455251

 Jedná se o turnaj patřící kromě již druhým rokem věrnostního Xbowling Iron (Wo)man 2024 i do celkového žebříčku nové soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Losovat se bude i letos tradiční finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální výše je díky nerozebrání obsahu na turnajích předchozích na aktuální výši 6640,- Kč, avšak již jen předpokládanou účastí a navýšením za start i opakovaný každého hráče o 20,- Kč, naroste na částku někde kolem 7500,- Kč, což již se blíží rekordní hranici bonusu vůbec.

 Taktéž tento turnaj bude stejně, jako všechny ostatní, výsledkově přenášen v podobě JPG on-line, kdy budou zveřejňovány průběžné výsledky po kvalifikačních rundách i obou semifinále na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Strašnické Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce i Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 16 750,- Kč.

Mnoho volných míst na Strašnickou Iron Devítku

 Zveme touto cestou všechny hráčky a hráče na třetí letošní díl znovu nedohazované pravidelné turnajové série Strašnické Iron Devítky na hernu Strašnického Xbowligu, konající se tentokráte zcela výjimečněve středu a sice 13. března, hraje se však v obvyklých časech kvalifikačních rund.

 Volných míst v obsazovačce díky tradičnímu trendu blížícího se turnaje stále přibývá, přihlášení či případně odhlášení je možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na odkazu: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=343&rand=2134523447

 Kromě jiných bonusových neměnných zvyklostí čeká na účastníky losování finančního IRON BONUS SPECIALu, jehož výše je díky nevybrání obsahu na turnaji předchozím v neděli 10. března pro změnu Devítky Iron Dejvické na herně Bowling & Billiardu Dejvice 6080,- Kč, tudíž zde je možný díky předpokládané účasti bonus na výši zhruba 6700,- Kč.

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje.

 Připomínáme, že se jedná o turnaj patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- . Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanskou Iron Devítkou, Dejvickou Iron Devítkou a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 15 350,- Kč.

Pozvánka na Velikonoční Xbowling Iron Special 2024 s podporou Charity pro Evulku

 Velikonoční víkend se nám přiblížil, a tak připomínáme a znovu všechny hráčky a hráče, nemajíc o svátečních dnech jiného programu, zveme na úvodní letošní vícedenní turnaj kategorie A a sice Velikonoční Xbowling Iron Special na hernu Xbowligu Prosek Duo v termínu od pátku do neděle 29. až 31. března 2024.

 Po velice zdařilé loňské premiéře, nadto podpořenou velmi vysokou účastí, jíž se loňského turnajového kalendářního roku pouze přiblížila sváteční Vánoční Prosecké Devítka, se vrací tento v podstatě nejprestižnější místní turnaj zpět.

 Hraje se pochopitelně americkým způsobem na sportovním mazání, jehož model bude včas oznámen, a to nejpozději týden před konáním samotného úvodního hracího dne turnaje.

 Oproti loňskému roku jsme se poučili z několika turnajových nedostatků a došlo tak k úpravě propozic i zjednodušení výkonnostních kategorií zejména ve formě pomocných handicapů. Všechny hodnocené kategorie však zůstávají neměnné a v platnosti, takže něco z bohaté škály cen má možnost si vysoutěžit skutečně každý. Kvalifikace se hraje na 6 her na stejném, při prezentaci vybraném páru drah. Pro pořadí po kvalifikaci se nejméně úspěšná hra nepočítá. Je však započtena do průměru všech her, který je pak úvodní hrou semifinálovou, k níž postupující odehrají další dvě. Z kvalifikace přímo do finále postupuje vítěz každé kvalifikační rundy, jichž bude celkem pět, případně další v pořadí. Posledním, kdo se vyhne semifinále, je další nejvýše umístěný nevítězný hráč kvalifikačního pořadí. Do semifinále postupuje poté dalších 32 hráčů pořadí a odtud do finále postupuje 14 nejlepších podle pořadí. Finále se hraje taktéž na dvě hry, k nimž je připočtena třetí hra průměrová a sice ze všech doposud odehraných her každého postupujícího.

 Ceny z vlastních zdrojů a pouze z vybraného startovného čekají nejen na TOP 10 konečného pořadí, ale i na trio výkonnostních kategorií, juniorské, seniorské i dámské. Nadto oceněn bude i autor Nejvyššího výkonu či vítěz kvalifikace. Ceny útěchy v případě dílčích prvních nepostupujících jsou samozřejmostí. Každý účastník získá drobnou tematickou pozornost od pořadatele již při prezentaci a chybět nebude ani tradiční losování finančního IRON BONUS SPECIALU, kam nadstandardně bude vkládáno ze startu i opakovaného každého hráče 40,- Kč a rovněž losování podle pořadí kvalifikace o pět věcných cen v podobě fungl nové bowlingové koule pro hráče vyznávající excentrických i rovněž rovinných koulí, taška na kolečkách na tři koule, kamera do automobilu LAMAX či parkovné na hotelovém parkovišti po dobu 1 roku zdarma. Aby všem překvapením nebylo konce, nějaké to si necháme až na samotné konání akce.

 Turnaj bude pochopitelně započítáván i do několika věrnostních, velice štědře hodnocených žebříčků, a to Xbowling Iron (Wo)man 2024, kam je účast započítávána dvojnásobně a kde si vítěz celoročního pořadí letošního roku kromě jiných lukrativních cen může odnést i 5000,- Kč v hotovosti.

 Výčet lákavých výher i ocenění není zdaleka kompletní, ovšem jako pozvánka na turnaj a ke hře samotné, což by mělo být tím hlavním cílem zúčastnění se, snad dostačující, tak už jen zbývá anoncovat možnost samotného přihlášení, jenž je jako vždy možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní webové stránky všech pořádaných turnajových sérií a to na odkazu: www.iron-special.cz/velikonocni-xbowling-iron-special-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=332&rand=693318922

 Článek, fotogalerii i výsledky turnaje loňského, lze pro zajímavost a inspiraci dohledat na webech: www.xbowling.prosek.cz, www.bowlingweb.cz, www.czechbowling.cz či zejména na odkazu zde: www.iron-special.cz/velikonocni-xbowling-iron-special/

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje, takže i ti a nejen ti, co odehrají své kvalifikační dřívější rundy mohou být v obraze, kterak si na tom výsledkově stojí a budou stát.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po prozatím odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce, Kamenické Iron Devítce a Dejvické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 15 350,- Kč.

Pozvánka na březnovou Strašnickou Iron Devítku s podporou Charity pro Evulku

 Zveme touto cestou všechny hráčky a hráče na třetí letošní díl znovu nedohazované pravidelné turnajové série Strašnické Iron Devítky na hernu Strašnického Xbowligu, konající se tentokráte zcela výjimečněve středu a sice 13. března.

 Hraje se však v obvyklých časech kvalifikačních rund s obvyklou možností individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, a to jak během úterního, tak i pondělního dne kdykoli v otevíracích hodinách herny, tzn. po 13. hodině.

 Volná místa v obsazovačce stále nalézt lze, přihlášení či případně odhlášení je možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na odkazu: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=343&rand=1794798505

 Kromě jiných bonusových neměnných zvyklostí čeká na účastníky losování finančního IRON BONUS SPECIALu, jehož výše závisí na tom, kterak bude s jeho obsahem naleženo na turnaji předchozím v neděli 10. března pro změnu Devítky Iron Dejvické na herně Bowling & Billiardu Dejvice, kde se bude hrát o více jak 6000,- Kč, tudíž zde je možný díky předpokládané účasti bonus na výši až k 7000,- Kč v případě jeho nerozebrání.

 Článek, fotogalerii i výsledky turnaje minulého, lze dohledat na webech: www.xbowling.strasnice.cz , www.bowlingweb.cz , www.czechbowling.cz či přímo na hlavních turnajových stránkách a to odkazu: www.iron- special.cz/strasnicka-iron-devitka/

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje.

 Připomínáme, že se jedná o turnaj patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- . Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů a již nyní byla tato výše překonána.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanskou Iron Devítkou a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 14 450,- Kč.

Dejvická Iron Devítka již v neděli

 Již v neděli 10. března se odehraje v pořadí teprve druhý turnaj letošní premiérové série nedohazované Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice. Díky zrušení a přesunutí turnaje únorového je právě tento započítáván zpětně do měsíce druhého, březnový turnaj bude poté následovat v náhradním novém termínu a sice hned za dva týdny, a to v neděli 24. března. Pro hráče, co chtěli startovat na původně plánovaném turnaji únorovém a posléze zrušeném, je připravena slibovaná sleva na startovném ve výši 100,- Kč jako slabá náplast odložení hracího dne.

 Volných míst je stále k dispozici spoustu, přihlášení i odhlášení je možné tradičně i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na hlavních turnajových webových stránkách a přímo odkazu: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo přímo na zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2267&rand=791110755

 Losovat se budou rovněž ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je díky nerozebrání na předchozím turnaji, tentokráte hraném na herně Bowlingu Vojkov a ve čtvrtek 7. března a sice dalším Devítce a sice Iron Říčanské s výchozí částkou 5720,- Kč, a tak se díky účasti předpokládané hrát bude o zhruba 6200,- Kč. Za každý i opakovaný start každého hráče se totiž navyšuje o 20,- Kč.

 Jedná se nejen o turnaj samostatné celoroční série, ale rovněž patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 O tradiční sladkou odměnu všech devítkových zápolení, za pět jakýchkoli devítkových či čistých striků v řadě a při shození čistým strikem kuželky červené barvy, postavené na pozici první či při dohození splitu, energetický nápoj, ani zde hráči nepřijdou.

 Výsledky lednového turnaje, jakož i článek a fotografie naleznete zde na odkazu: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo na bowlingových serverech: www.czechbowling.cz či www.bowlingweb.cz

 I tento turnaj stejně jako všech ostatních sérií bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi, Říčanské Iron Devítce a Kamenické Iron Devítce jsme již loňskou konečnou výši překonali a na tuto akci nastřádali 14 450,- Kč.

Říčanská Iron Devítka poslední volná místa

 Již ve čtvrtek 7. března se odehraje třetí letošní turnaj série nedohazované Říčanské Iron Devítky na herně Bowlingu Vojkov.

 Turnaj má nejen vlastní celoroční pořadí, ale započítá se jak do "Vojkovského Čtvrťáku" čili bohatě hodnoceného věrnostního pořadí všech turnajů herny Bowlingu Vojkov, ale rovněž spadá do žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Volná místa se s blížícím turnajem přes velmi obsazenou obsazovačku objevují, zejména v úvodních kvalifikačních rundách, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako vždy na tel.: 603 893 155 a to i formou SMS, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky turnajových sérií a odkaz, kde naleznete i výsledky únorového turnaje, fotografie, článek a rovněž v podobě PDF i propozice turnaje: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2172&rand=1530749027

 Současně prosíme ty, jejichž jména již v obsazovačce figurují a přesto vědí, že nedorazí, aby dali včas pořadateli vědět, abychom místo uvolnili dalším případným zájemcům či náhradníkům.

 Jako tradičně se budou losovat ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na případném (ne)rozebrání na předchozím turnaji, hraném na herně Strašnického Xbowlingu o den dříve, tedy ve středu 6. března a sice Strašnické Iron DUOjce, jenž činí 4760,- Kč a kde se s účastí přepokládanou jeho výše přehoupne již hodně přes hranici 5000,- Kč. V případě jeho nevybrání se zde pohybovat bude až někde kolem 6000,- Kč, což už je částka skutečně ne zanedbatelná.

 Výsledky a článek z turnaje předchozího naleznete na webových stránkách: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ a klasicky na: www.czechbowling.cz nebo: www.bowlingweb.cz

 I tento turnaj bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. 

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 12 050,- Kč.

Dejvická Iron Devítka s podporou Charity pro Evulku

 V neděli 10. března se odehraje v pořadí teprve druhý turnaj letošní premiérové série nedohazované Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice. Díky zrušení a přesunutí turnaje únorového je právě tento započítáván zpětně do měsíce druhého, březnový turnaj bude poté následovat v náhradním novém termínu a sice hned za dva týdny, a to v neděli 24. března.

 Jedná se nejen o turnaj samostatné celoroční série, ale rovněž patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 O tradiční sladkou odměnu všech devítkových zápolení, za pět jakýchkoli devítkových či čistých striků v řadě a při shození čistým strikem kuželky červené barvy, postavené na pozici první či při dohození splitu, energetický nápoj, ani zde hráči nepřijdou.

 Losovat se budou rovněž ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na případném (ne)rozebrání na předchozím turnaji, tentokráte hraném na herně Bowlingu Vojkov a ve čtvrtek 7. března a sice dalším Devítce a sice Iron Říčanské, kde se bude hrát o zhruba 6000,- Kč. V případě jeho nevybrání zde se může bonus pohybovat v závislosti na účasti již kolem minimálně 6500,- Kč. Za každý i opakovaný start každého hráče se totiž navyšuje o 20,- Kč.

 Propozice turnaje ke stažení v podobě PDF naleznete přímo v obsazovačce turnaje či na těchto webových stránkách, a to přímo na odkazu v sekci samotného turnaje: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ Lehce je upraven herní systém a změněny byly i časy kvalifikačních rund, kterak již bylo avizováno na turnaji historicky prvním. Věříme, že lehké karamboly a mušky budou dolazeny a vše již bude probíhat k maximální spokojenosti všech účastnivších se.

 Volných míst je stále k dispozici spoustu, přihlášení i odhlášení je možné tradičně i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na webových stránkách: www.iron-special.cz a to proklikem přes výše zmíněný odkaz anebo přímo na zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2267&rand=1046779160

 Výsledky lednového turnaje, jakož i článek a fotografie naleznete zde na odkazu: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo na bowlingových serverech: www.czechbowling.cz či www.bowlingweb.cz

 I tento turnaj stejně jako všech ostatních sérií bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě.

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 12 050,- Kč.

Oznámení o Strašnického Iron Specialu

 Ačkoli jde o krajní a úplně poslední možné řešení, jsme nuceni touto cestou oznámit velice nepopulární, byť zřejmě očekávaný krok a sice ZRUŠENÍ víkendového TURNAJE na herně Xbowlingu Strašnice a sice Strašnického Iron Specialu v termínu plánovaném na 8. – 9. března 2024.

 Bohužel (ne)zájem o účast v této sérii po témže kroku u turnaje minulého změny nedoznal, a tak s konečnou platností rušíme nejen tento hrací termín, ale i všechny následné pro tento rok plánované, tedy CELOU TURNAJOVOU SÉRII ROKU 2024.

 Po nemožnosti pořádání Žižkovského Iron Specialu se jedná tak o druhou kompletně ukončenou sérii a tím pádem zůstává prozatím beze změn již pouze jen Říčanský Iron Special na herně Bowlingu Vojkov a na Proseckém Xbowlingu Duo poté Prosecký Iron Special.

 Současně s tím padá logicky i plánované celoroční věrnostní pořadí Fidelity Iron Bonus, jenž tímto postrádá veškerý smysl, zejména když i tyto turnaje budou mít a mají své samostatné, zajímavě hodnocené celoroční pořadí.

 Všem dosud přihlášeným a účastníkům majících o start zájem se touto cestou omlouváme a věříme, že rozhodnutí pochopí a neodradí je to od účasti na turnajích jiných.

Pozvánka na březnovou Říčanskou Iron Devítku s podporou Charity pro Evulku

 Ve čtvrtek 7. března se odehraje již třetí letošní turnaj série nedohazované Říčanské Iron Devítky na Tehovecké herně Bowlingu Vojkov.

 Turnaj má nejen vlastní celoroční pořadí, ale započítá se jak do "Vojkovského Čtvrťáku" čili bohatě hodnoceného věrnostního pořadí všech turnajů herny Bowlingu Vojkov, ale rovněž spadá do žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Volná místa přes velmi obsazenou obsazovačku k dispozici stále jsou, s blížícím se dnem konání opět přibývají, zejména v úvodní kvalifikační rundě, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako vždy na tel.: 603 893 155 a to i formou SMS, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky turnajových sérií a odkaz, kde naleznete i výsledky únorového turnaje, fotografie, článek a rovněž v podobě PDF i propozice turnaje: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=293&rand=1628153511

 Současně prosíme ty, jejichž jména již v obsazovačce figurují a přesto vědí, že nedorazí, aby dali včas pořadateli vědět, abychom místo uvolnili dalším případným zájemcům či náhradníkům.

 Jako tradičně se budou losovat ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na případném (ne)rozebrání na předchozím turnaji, hraném na herně Strašnického Xbowlingu o den dříve, tedy ve středu 6. března a sice Strašnické Iron DUOjce, jenž činí 4760,- Kč a kde se s účastí přepokládanou jeho výše přehoupne již hodně přes hranici 5000,- Kč. V případě jeho nevybrání se zde pohybovat bude až někde kolem 6000,- Kč, což už je částka skutečně ne zanedbatelná.

 Výsledky a článek z turnaje předchozího naleznete na webových stránkách: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ a klasicky na: www.czechbowling.cz nebo: www.bowlingweb.cz

 I tento turnaj bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. 

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 12 050,- Kč.

Březnová Strašnická Iron DUOjka za dveřmi

 Již ve středu 6. března se uskuteční letošní třetí turnaj celoroční série netradičních dvojic pod názvem Strašnická Iron DUOjka na herně Strašnického Xbowlingu. Hraje coby dvojice netradiční, kdy pár jakéhokoli složení hraje jako jeden hráč a spoluhráči se budou střídat pravidelně po každém hodu. Kvalifikace se hraje na šest společných her, semifinále i finále poté na hry čtyři. Kvalifikace i semifinále se hrají tradičně na jedné dráze. Počínaje turnajem únorovým byl nadto dámám ke každé hře přidán pomocný handicap +4 body, což se osvědčilo jako krokem pozitivním a zdramatizovalo tak průběh i výsledky.

 Volná místa k dispozici stále jsou, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako vždy na tel.: 603 893 155 a to i formou SMS, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky turnajových sérií a odkaz, kde naleznete i výsledky únorového turnaje, fotografie, článek a rovněž v podobě PDF i propozice turnaje: www.iron-special.cz/strasnicka-iron-duojka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=293&rand=1628153511

 Losovat se i zde bude finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální výše je díky nerozebrání na turnaji předchozím, jímž byla na herně Xbowlingu Prosek Duo v neděli 3. března Prosecká Iron Desítka již zajímavých 4760,- Kč. Za start i opakovaný každého hráče se jeho částka navyšuje o 20,- Kč čili startem každého páru naroste ještě o 40,- Kč, a tak jisto jistě bude překonána hranice 5000,- Kč.

 Turnaj samotný bude i v letošním roce započítáván do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man 2024, kam spadají veškeré turnaje konané na hernách Xbowlingu Strašnice a Xbowlingu Prosek Duo. Navýšeny jsou oproti loňskému roku i finanční výhry, když vítěz si odnese ne 3000,- Kč, ale nově již dokonce 5000,- Kč včetně jiných zajímavých a hodnotných ocenění.

 Pro výsledku chtivé bude jako vždy k dispozici on-line přenos průběžných výsledků v podobě JPG a sice na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. 

 Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, dvakrát Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 12 050,- Kč.

 Jak jsme již anoncovali, v případě účasti podobné se již bohužel definitivně bude jednat o turnaj závěrečný a derniérový, ačkoli je nám to líto zejména s ohledem na dvojice účastnivší se, se stávající návštěvností nejen, že je turnaj dlouhodobě nerentabilní a prodělečný jak pro pořadatele, tak provozovatele herny, ale i ze sportovního hlediska jest nedostačující. Neradi k tomuto kroku poslední možnosti přistupujeme, věříme stále, že se vše v dobré obrátí, neboť nejen, že herna skýtá zejména během turnaje rodinnou a komercí nerušenou atmosféru, ale i díky mazačce Kegel Kustodian kvalitní a stabilní nanášení mazacích modelů na dráhy.

Březnová Prosecká Iron Desítka poslední volná místa

 Již v neděli 3. března se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehraje třetí turnaj celoroční série Prosecké Iron Desítky. Jedná se o jediný pravidelný turnaj kategorie A na této herně, hraný americkým způsobem na každý měsíc měnících se mazacích modelech. Hrát se bude opět na témže mazacím modelu, jaký bude aplikován v dopoledních hodinách na předcházející Extralize ČBL a sice typologicky sportovní střední BANK 2M8 (dle přiloženého grafického zpodobnění).

 O turnaj je opět velký zájem a ačkoli jsme po minulém osvědčení se rozšířili počet účastníků poslední kvalifikační rundy i ta se zaplnila, přesto volná místa na poslední chvíli tradičně přibývají a tak případní zájemci se mohou přihlásit na obvyklých kontaktech a sice tel. (i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní turnajové webové stránky a odkaz: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=297&rand=356211604

 Ty, co přihlášeni jsou či zůstali v obsazovačce od turnaje únorového nebo si svůj start rozmyslí, prosíme o překontrolování svých přihlášení a v případě, že přijít nemíní, aby dali včas vědět a zbytečně tak neblokují místa těm, co přijít opravdu chtějí. Hrají se totiž souběžně i jiné turnaje na jiných hernách, tak ať hráči zbytečně nefigurují v obsazovačkách vícero turnajů.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát.

 Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 10 550,- Kč.

 Chybět nebude po turnajích téhož pořadatele se posouvající finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je převodem z turnajů předešlých na startovní výši 4160,- Kč a díky rýsující se účasti překoná i hrací 5000,- Kč.

 I tento turnaj bude přenášen průběžnými výsledky a formou JPG on-line na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Březnová Strašnická Iron DUOjka s podporou Charity pro Evulku

 Ve středu 6. března se uskuteční letošní třetí turnaj celoroční série netradičních dvojic pod názvem Strašnická Iron DUOjka na herně Strašnického Xbowlingu. Uvidíme, co se změnilo či změní od turnaje úvodního únorového, kdy na hernu dorazila devítka nejvěrnějších párů.

 V případě účasti podobné se již bohužel definitivně bude jednat o turnaj závěrečný a derniérový, ačkoli je nám to líto zejména s ohledem na dvojice účastnivší se, se stávající návštěvností nejen, že je turnaj dlouhodobě nerentabilní a prodělečný jak pro pořadatele, tak provozovatele herny, ale i ze sportovního hlediska jest nedostačující. Neradi k tomuto kroku poslední možnosti přistupujeme, věříme stále, že se vše v dobré obrátí, neboť nejen, že herna skýtá zejména během turnaje rodinnou a komercí nerušenou atmosféru, ale i díky mazačce Kegel Kustodian kvalitní a stabilní nanášení mazacích modelů na dráhy.

 Strašnická Iron DUOjka se hraje coby dvojice netradiční, kdy pár jakéhokoli složení hraje jako jeden hráč, stylem Baker a spoluhráči se budou střídat pravidelně po každém hodu. Kvalifikace se hraje na šest společných her, semifinále i finále poté na hry čtyři. Kvalifikace i semifinále se hrají tradičně na jedné dráze. Počínaje turnajem únorovým byl nadto dámám ke každé hře přidán pomocný handicap +4 body, což se osvědčilo jako krokem pozitivním a zdramatizovalo tak průběh i výsledky.

 Volná místa k dispozici stále jsou, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako vždy na tel.: 603 893 155 a to i formou SMS, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky turnajových sérií a odkaz, kde naleznete i výsledky únorového turnaje, fotografie, článek a rovněž v podobě PDF i propozice turnaje: www.iron-special.cz/strasnicka-iron-duojka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=293&rand=1628153511

 Losovat se i zde bude tradiční a pro tuto sezónu nezměněný finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na tom, zda dojde k jeho rozebrání na turnajích předchozích či nikoli. Tím aktuálně je na herně Xbowlingu Prosek Duo v neděli 3. března Prosecká Iron Desítka a hrát se tam bude o cca 5000,- Kč. Za start i opakovaný každého hráče se jeho částka navyšuje o 20,- Kč čili startem každého páru naroste ještě o 40,- Kč.

 Turnaj samotný bude i v letošním roce započítáván do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man 2024, kam spadají veškeré turnaje konané na hernách Xbowlingu Strašnice a Xbowlingu Prosek Duo. Navýšeny jsou oproti loňskému roku i finanční výhry, když vítěz si odnese ne 3000,- Kč, ale nově již dokonce 5000,- Kč včetně jiných zajímavých a hodnotných ocenění.

 Pro výsledkuchtivé bude jako vždy k dispozici on-line přenos průběžných výsledků v podobě JPG a sice na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 10 550,- Kč.

Pozvánka na březnovou Proseckou Iron Desítku s podporou Charity pro Evulku

 Zveme všechny na neděli 3. března na hernu Xbowlingu Prosek Duo, kde se odehraje letošní již třetí turnaj celoroční série Prosecké Iron Desítky. Jedná se o jediný pravidelný turnaj kategorie A na této herně, hraný americkým způsobem na každý měsíc měnících se mazacích modelech.

 Hrát se bude opět na témže mazacím modelu, jaký bude aplikován v dopoledních hodinách na předcházející Extralize ČBL a sice typologicky sportovní střední BANK 2M8 (dle přiloženého grafického zpodobnění).

 O turnaj je opět velký zájem a ačkoli jsme po minulém osvědčení se rozšířili počet účastníků poslední kvalifikační rundy i ta se zaplnila, přesto volná místa ještě k dispozici stále jsou a tak případní zájemci se mohou přihlásit na obvyklých kontaktech a sice tel. (i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní turnajové webové stránky a odkaz: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=297&rand=356211604

 Ty, co přihlášeni jsou či zůstali v obsazovačce od turnaje únorového nebo si svůj start rozmyslí, prosíme o překontrolování svých přihlášení a v případě, že přijít nemíní, aby dali včas vědět a zbytečně tak neblokují místa těm, co přijít opravdu chtějí. Hrají se totiž souběžně i jiné turnaje na jiných hernách, tak ať hráči zbytečně nefigurují v obsazovačkách vícero turnajů.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu, Prosecké Iron Devítce, Říčanské Iron Desítce, Prosecké Iron Desítce, Říčanskými Iron Dvojicemi a Kamenické Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 10 550,- Kč.

 Chybět nebude po turnajích téhož pořadatele se posouvající finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je převodem z turnajů předešlých na startovní výši 4160,- Kč a díky rýsující se účasti překoná i hrací 5000,- Kč.

 Výsledky i podrobný článek a fotografie z turnaje lednového, poté pro inspiraci lze nalézt na klasických internetových serverech: www.xbowling.prosek.cz , www.bowlingweb.cz , www.czechbowling.cz či hlavně přímo na hlavních turnajových webových stránkách a odkazu zde: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/

 I tento turnaj bude přenášen průběžnými výsledky a formou JPG on-line na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Připomínka 5. hracího dne Seniorské Bowlingové Ligy Proseku

 Již ve čtvrtek 29. února se odehraje druhý hrací den jarní části Seniorské Bowlingové Ligy Proseku na herně Střížkovského Xbowlingu Prosek Duo, celkově hrací den pátý.

 Byť se jedná o hrací den pátý, budeme dohrávat vinnou změněného rozlosování a hracího systému díky odstoupení jednoho původně přihlášeného týmu kolo čtvrté a poté se plynule rozjedou utkání kola právě pátého.

 Všem připomínáme i již v loňském roce upravený čas zahájení 1. hracího kola večera a sice s rozehráním úvodních duelů v 18:30, jak tomu bude po celý zbytek sezóny a rovněž mazacím modelem bude stále stejný místní aktuální house model, a tedy Bourbon Street (dle přiloženého grafického zpodobnění).

 Prozatím jsou ve vedení v neúplné tabulce Lemuři s 65 body těsně před Nezmary s body 60 a 52 bodů mají třetí Pohodáři, ovšem pouze půldruhý bod mají ztrátu čtvrtí JM Bowling. Bude zajímavé sledovat, nakolik hrací den nejbližší s pořadím nejen na čelních místech zamává, čímž je o zábavu a dramatičnost postaráno.

 Výsledky i on-line z hracího dne i celkové naleznete jako obvykle na odkazu: www.bowlingovaliga.cz/ligy/sbl-praha-prosek-2023 anebo i s článkem na: www.iron-special.cz/seniorska-bowlingova-liga-prosek-2023-2024/

Kamenická Iron Devítka poslední volná místa

 Již ve středu středu 28. února se odehraje druhý turnaj nové celoroční série nedohazované Devítky na herně Bowlingu Radava a sice Kamenická Iron Devítka.

 Jedná se o turnaj kategorie C, kdy již při shození devíti kuželek prvním hodem je hráči automaticky počítán tento hod jako Strike. V kvalifikaci všichni zúčastnění odehraní na při prezentaci zvolené dráze tři hry, aby poté podle pořadí nejlepší trio mělo právo přímého postupu do finále, dalších 24 v pořadí do semifinále. Zde se hrají další dvě hry, které se přičítají ke hrám kvalifikačním a pouze nejlepší devítka v pořadí může pomýšlet na finálovou účast. Tam se poté hrají závěrečné dvě hry od nuly, k nimž je připočítávána hra třetí, celodenní průměrová. Zde si již postupující dráhy znovu podle pořadí semifinále volí.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po úvodních pěti turnajích (Prosecký Iron Special, Prosecká Iron Devítka, Říčanská Iron Desítka, Prosecká Iron Desítka a Říčanských Iron Dvojicích) jsme nasbírali již 9050,- Kč).

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku celoročního pořadí IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak…. Série čítá právě pět devítkových turnajů na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a pro zařazení do celoročního pořadí je potřeba absolvovat alespoň pět startů na každém z nich. Mezi hráčky a hráče je poté rozděleno 60 000,- Kč polovinou věcnými cenami a druhou finančně a vítěz si poté odnese rovných 10 000,- Kč.

 Opět se bude losovat na všech turnajích již zdomácnělý finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit  na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/kamenicka-iron-devitka-2024/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2269&rand=1131700837

 Jako každý tímtéž pořadatelem organizovaný i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Již v pondělí 26. února Říčanské Iron Dvojice s podporou Charity pro Evulku

 Již v pondělí 26. února se podruhé odehraje turnaj zbrusu nové celoroční série netradičních dvojic na herně Říčanského Bowlingu Vojkov a sice Říčanské Iron Dvojice.

 Jedná se o turnaj dvojic netradičních, hraných stylem Baker a na místním mazacím house modelu, který přebírá štafetu a systém bohužel již nuceně zaniklé a velice oblíbené Prosecké Popo DUOjky z herny Xbowlingu Prosek Duo. Spoluhráči jakéhokoli složení hrají coby jeden hráč a střídají se pravidelně po každém frame, čili každý si své hody případně dohazuje sám. V kvalifikaci všichni odehrají šestici her, v semifinále a finále poté hry čtyři. Před každou novou hrou si spoluhráči mohou pořadí prohodit, avšak není to podmínkou. 

 Novinkově je připočítáván ženám pomocný handicap 4 body ke každé hře, v případě ryze dámského páru mají tak dámy ke každé hře bonus rovnou osmibodový.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po úvodních třech turnajích (Prosecký Iron Special, Prosecká Iron Devítka a Říčanská Iron Desítka jsme nasbírali již 6250,- Kč).

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku místní herny, jenž se oproti loňskému roku počtem turnajů rozrostl, a tak po sérii roku 2023, kdy nesl název "Vojkovská Dvoukoruna 2023" letos se jedná o "Vojkovský Čtvrťák". Jsou zde započítávány starty na všech pořadatelem pořádaných místních turnajích a nejlepší, nejvěrnější i nejšťastnější za celý rok si poté mohou odnést nějakou z hodnotných finančních či věcných cen, namátkou 4000,- Kč, kameru do auta, videokameru, tablet či televizor. Právě na tomto turnaji se budou oceňovat nejvěrnější loňské turnajové sezóny.

 Rovněž i zde se bude losovat na všech turnajích již zdomácnělý finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/ricanske-iron-dvojice/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2250&rand=1636152514

 Jako každý i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Únorová Prosecká Iron Desítka poslední šance

 Již v neděli 25. února se na herně Xbowlingu Prosek Duo odehraje druhý letošní turnaj celoroční série Prosecké Iron Desítky, přesunutý z původně plánovaného termínu ze 4. února. Jedná se o jediný pravidelný turnaj kategorie A na této herně, hraný americkým způsobem na každý měsíc měnících se mazacích modelech. Hrát se bude opět na témže mazacím modelu, jaký byl plánován právě v původním termínu a sice typologicky sportovním středním BANK 2M2 (dle přiloženého grafického zpodobnění).

 O turnaj přes sníženou možnost obsazení drah zůstává tomu přiměřený, avšak velký zájem a byť díky dlouhotrvající předchozí dětské ligové soutěži, nelze výjimečně otevřít úvodní dodatkovou kvalifikační rundu, přesto volná místa ještě k dispozici stále jsou a tak případní zájemci se mohou přihlásit na obvyklých kontaktech a sice tel. (i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní turnajové webové stránky a odkaz: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2173&rand=953197514

 Ty, co přihlášeni jsou či zůstali v obsazovačce od turnaje lednového či si svůj start rozmyslí, prosíme o překontrolování svých přihlášení a v případě, že přijít nemíní, aby dali včas vědět a zbytečně tak neblokují místa těm, co přijít opravdu chtějí.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po úvodních třech turnajích (Prosecký Iron Special, Prosecká Iron Devítka a Říčanská Iron Desítka jsme nasbírali již 6250,- Kč).

 Chybět nebude po turnajích téhož pořadatele se posouvající finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na převodu z turnajů předešlých a po jeho rozebrání ve čtvrtek 22. února na Desítce Iron tentokráte kategorie B Říčanské na herně Bowlingu Vojkov, je jeho startovní výší 2440,- Kč, čímž díky rýsující se účasti překoná bude někde kolem 3200,- Kč, což i tak jest částkou zajímavou…

 Výsledky i podrobný článek a fotografie z turnaje lednového, poté pro inspiraci lze nalézt na klasických internetových serverech: www.xbowling.prosek.cz , www.bowlingweb.cz , www.czechbowling.cz či hlavně přímo na hlavních turnajových webových stránkách a odkazu zde: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/

 I tento turnaj bude přenášen průběžnými výsledky a formou JPG on-line na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Pozvánka na Kamenickou Devítku s podporou Charity pro Evulku

 Srdečně všechny bowlingové nadšence zveme na středu 28. února, kdy se odehraje druhý turnaj zbrusu nové celoroční série nedohazované Devítky na herně Bowlingu Radava a sice Kamenická Iron Devítka.

 Jedná se o turnaj kategorie C, kdy již při shození devíti kuželek prvním hodem je hráči automaticky počítán tento hod jako Strike. V kvalifikaci všichni zúčastnění odehraní na při prezentaci zvolené dráze tři hry, aby poté podle pořadí nejlepší trio mělo právo přímého postupu do finále, dalších 24 v pořadí do semifinále. Zde se hrají další dvě hry, které se přičítají ke hrám kvalifikačním a pouze nejlepší devítka v pořadí může pomýšlet na finálovou účast. Tam se poté hrají závěrečné dvě hry od nuly, k nimž je připočítávána hra třetí, celodenní průměrová. Zde si již postupující dráhy znovu podle pořadí semifinále volí.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po úvodních třech turnajích (Prosecký Iron Special, Prosecká Iron Devítka a Říčanská Iron Desítka jsme nasbírali již 6250,- Kč).

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku celoročního pořadí IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak…. Série čítá právě pět devítkových turnajů na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a pro zařazení do celoročního pořadí je potřeba absolvovat alespoň pět startů na každém z nich. Mezi hráčky a hráče je poté rozděleno 60 000,- Kč polovinou věcnými cenami a druhou finančně a vítěz si poté odnese rovných 10 000,- Kč.

 Opět se bude losovat na všech turnajích již zdomácnělý finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/kamenicka-iron-devitka-2024/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2269&rand=1131700837

 Jako každý tímtéž pořadatelem organizovaný i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Pozvánka na Říčanské Iron Dvojice s podporou Charity pro Evulku

 Srdečně všechny bowlinguchtivé zveme na pondělí 26. února, kdy se podruhé odehraje turnaj zbrusu nové celoroční série netradičních dvojic na herně Říčanského Bowlingu Vojkov a sice Říčanské Iron Dvojice.

 Jedná se o turnaj dvojic netradičních, hraných stylem Baker a na místním mazacím house modelu, který přebírá štafetu a systém bohužel již nuceně zaniklé a velice oblíbené Prosecké Popo DUOjky z herny Xbowlingu Prosek Duo. Spoluhráči jakéhokoli složení hrají coby jeden hráč a střídají se pravidelně po každém frame, čili každý si své hody případně dohazuje sám. V kvalifikaci všichni odehrají šestici her, v semifinále a finále poté hry čtyři. Před každou novou hrou si spoluhráči mohou pořadí prohodit, avšak není to podmínkou. Novinkově je připočítáván ženám pomocný handicap 4 body ke každé hře, v případě ryze dámského páru mají tak dámy ke každé hře bonus rovnou osmibodový.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po úvodních třech turnajích (Prosecký Iron Special, Prosecká Iron Devítka a Říčanská Iron Desítka jsme nasbírali již 6250,- Kč).

 Turnaj má klasicky své vlastní celoroční pořadí, nadto spadá do věrnostního žebříčku místní herny, jenž se oproti loňskému roku počtem turnajů rozrostl, a tak po sérii roku 2023, kdy nesl název "Vojkovská Dvoukoruna 2023" letos se jedná o "Vojkovský Čtvrťák 2024". Jsou zde započítávány starty na všech pořadatelem pořádaných místních turnajích a nejlepší, nejvěrnější i nejšťastnější za celý rok si poté mohou odnést nějakou z hodnotných finančních či věcných cen, namátkou 4000,- Kč, kameru do auta, videokameru, tablet či televizor. Právě na tomto turnaji se budou oceňovat nejvěrnější loňské turnajové sezóny.

 Rovněž i zde se bude losovat na všech turnajích již zdomácnělý finanční IRON BONUS SPECIAL, který závisí na hráčské účasti i převodem částky z turnaje předchozího a je navyšován každým i opakovaným startem o 20,- Kč (na turnajích série SPECIAL o 30,- Kč) a tudíž na turnajích dvojic za každý pár o 40,- Kč.

 Volná místa v obsazovačce k dispozici stále ještě jsou, a tak se je možné přihlásit na tradičních kontaktech a to telefonicky (případně formou SMS) na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem přes hlavní webové stránky všech turnajových sérií na odkazu: www.iron-special.cz/ricanske-iron-dvojice/ , kde najdete v podobě PDF i propozice turnaje či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2250&rand=1636152514

 Jako každý i tento turnaj je přenášen v podobě JPG v dílčích částech on-line a k dispozici je na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Únorová Prosecká Iron Desítka – part Two

 Zveme všechny na neděli 25. února na hernu Xbowlingu Prosek Duo, kde se odehraje druhý letošní turnaj celoroční série Prosecké Iron Desítky, přesunutého z původně plánovaného termínu ze 4. února. Jedná se o jediný pravidelný turnaj kategorie A na této herně, hraný americkým způsobem na každý měsíc měnících se mazacích modelech.

 Hrát se bude opět na témže mazacím modelu, jaký byl plánován právě v původním termínu, a to navzdory předcházející Juniorské lize ČBL, kde se ovšem hraje na nesportovním mazacím modelu místního house, tedy Bourbon Street. My na turnaj nasazujeme ostřejší kalibr a sice typologicky sportovní střední BANK 2M2 (dle přiloženého grafického zpodobnění).

 O turnaj přes sníženou možnost obsazení drah zůstává tomu přiměřený, avšak velký zájem a byť díky dlouhotrvající předchozí dětské ligové soutěži, nelze výjimečně otevřít úvodní dodatkovou kvalifikační rundu, přesto volná místa ještě k dispozici stále jsou a tak případní zájemci se mohou přihlásit na obvyklých kontaktech a sice tel. (i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní turnajové webové stránky a odkaz: www.iron-special.cz/prosecka-iron-desitka-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=297&rand=1039590430

 Ty, co přihlášeni jsou či zůstali v obsazovačce od turnaje lednového či si svůj start rozmyslí, prosíme o překontrolování svých přihlášení a v případě, že přijít nemíní, aby dali včas vědět a zbytečně tak neblokují místa těm, co přijít opravdu chtějí.

 Počínaje Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po odehraném Proseckém Iron Specialu i Prosecké Iron Devítce jsme již na tuto akci nastřádali 4700,- Kč, a to pouze po dvou turnajích…

 Chybět nebude po turnajích téhož pořadatele se posouvající finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na převodu z turnajů předešlých a nepadne-li ve čtvrtek 22. února na Desítce Iron tentokráte kategorie B Říčanské na herně Bowlingu Vojkov, kde startovní výší jest již 6310,- Kč a díky rýsující se účasti překoná i hrací 7000,- Kč, zde se může hrát již bezmála i o 8000,- Kč

 Výsledky i podrobný článek a fotografie z turnaje lednového, poté pro inspiraci lze nalézt na klasických internetových serverech: www.xbowling.prosek.cz , www.bowlingweb.cz , www.czechbowling.cz či hlavně přímo na hlavních turnajových webových stránkách a odkazu zde: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/

 I tento turnaj bude přenášen průběžnými výsledky a formou JPG on-line na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Říčanská Iron Desítka s podporou Charity pro Evulku

 Již ve čtvrtek 22. února se na herně Bowlingu Vojkov odehraje letošní druhý turnaj Říčanské Iron Desítky. Byť je spadající do kategorie B, je hraný americkým způsobem se změnou mazacích modelů. Tentokráte se již opravdu bude hrát na slibovaném lehčím středním mazacím modelu OPEN PLAY dle přiloženého grafu.

 Volná místa v obsazovačce se přes velký zájem na poslední chvíli přesto klasicky uvolňují, navíc je otevřena úvodní runda od 16:00, kde nastupují hráči případně po jednom na dráhu, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako obvykle i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, na hlavních turnajových webových stránkách, a to proklikem přes: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2173&rand=126361138

 Počínaje víkendovým Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Po úvodních dvou turnajích jsme vybrali již 4700,- Kč.

 Losovat se bude nadále kromě jiných zpestření i putovní finanční IRON BONUS SPECIAL, jenž je díky nerozebrání na předchozím turnaji Prosecké Iron Devítky v úterý 20. února na herně Xbowlingu Prosek Duo na částce 6310,- Kč. Jako v roce minulém se startem i opakovaným každého hráče nadto toto suma zvyšuje o dalších 20,- Kč, takže případný výherce se může těšit na sumu již kolem 7000,- Kč

 Výsledky, fotografie i podrobný článek z turnaje lednového naleznete rovněž na hlavních webových stránkách a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či jsou k dohledání na: www.bowlingweb.cz anebo www.czechbowling.cz

 Jako jiné turnaje i tento bude pro výsledkuchtivé přenášen formou JPG on-line po dílčích částech turnaje, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Prosecká Iron Devítka s podporou Charity pro Evulku

 Již zítra, tedy v úterý 20. února se odehraje druhý turnaj celoroční série roku 2024 nedohazované Prosecké Iron Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo s dnešní předehrávkou v pondělí 19. února v 16:00.

 Jedná se o turnaj patřící kromě již druhým rokem věrnostního Xbowling Iron (Wo)man 2024 i do celkového žebříčku nové soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Počínaje víkendovým Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na téže herně, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát. Na úvodním turnaji jsme už vybrali účastí 2100,- Kč, což už samo o sobě není zrovna málo.

 Přihlásit (a to i nově do nejen pondělní individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, ale i pevně stanovené kvalifikační rundy) i odhlásit je možné na tradičních kontaktech - tel.: 603 893 155 (i SMS), e-mail: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem na hlavních webových turnajových stránkách, a to přímo na odkazu: www.iron-special.cz/prosecka-iron-devitka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=342&rand=1554445457

 Losovat se bude i letos tradiční finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální výše je závislá, kterak se zadaří na turnajích předchozích, avšak již jen předpokládanou účastí a navýšením za start i opakovaný každého hráče o 20,- Kč, naroste na celkem zajímavou a lákavou výši. Na předcházejícím Proseckém Iron Specialu bonus nepadl, a tak je úvodní výší 5270,- Kč a díky předpokládané účasti přesáhne suma částku minimálně 6300,- Kč.

 Taktéž tento turnaj bude stejně, jako všechny ostatní, výsledkově přenášen v podobě JPG on-line, kdy budou zveřejňovány průběžné výsledky po kvalifikačních rundách i obou semifinále na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Pozvánka na Říčanskou Iron Desítku s podporou Charity pro Evulku

 Ve čtvrtek 22. února se na herně Bowlingu Vojkov odehraje letošní druhý turnaj Říčanské Iron Desítky. Byť je spadající do kategorie B, je hraný americkým způsobem se změnou mazacích modelů. Tentokráte se již opravdu bude hrát na slibovaném lehčím středním mazacím modelu OPEN PLAY dle přiloženého grafu.

 Počínaje víkendovým Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo (kde jsme už vybrali úvodních 2100,- Kč), jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát.

 Losovat se bude nadále kromě jiných zpestření i putovní finanční IRON BONUS SPECIAL, kde jeho výše je závislá na tom, zda bude rozebrán na předchozím turnaji Prosecké Iron Devítky v úterý 20. února na herně Xbowlingu Prosek Duo. Jako v roce minulém se startem i opakovaným každého hráče nadto toto suma zvyšuje o dalších 20,- Kč, takže případný výherce se může těšit na sumu již opravdu zajímavou.

 Volná místa v obsazovačce přes poměrně velký zájem nalézti stále ještě lze, navíc je otevřena úvodní runda od 16:00, kde nastupují hráči případně po jednom na dráhu, takže případní zájemci se mohou přihlásit jako obvykle i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, na hlavních turnajových webových stránkách, a to proklikem přes: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2173&rand=126361138

 Výsledky, fotografie i podrobný článek z turnaje lednového naleznete rovněž na hlavních webových stránkách a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-2024/ či jsou k dohledání na: www.bowlingweb.cz anebo www.czechbowling.cz

 Jako jiné turnaje i tento bude pro výsledkuchtivé přenášen formou JPG on-line po dílčích částech turnaje, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Pozvánka na Proseckou Iron Devítku s podporou Charity pro Evulku

 Již v úterý 20. února se odehraje druhý turnaj celoroční série roku 2024 nedohazované Prosecké Iron Devítky na herně Xbowlingu Prosek Duo.

 Jedná se o turnaj patřící kromě již druhým rokem věrnostního Xbowling Iron (Wo)man 2024 i do celkového žebříčku nové soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 Počínaje víkendovým Proseckým Iron Specialem, hraným v termínu 17. – 18. února na téže herně, jsme se opět, stejně jako roku loňského, připojili k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce, a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát.

 Přihlásit (a to i nově do nejen pondělní individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, ale i pevně stanovené kvalifikační rundy) i odhlásit je možné na tradičních kontaktech - tel.: 603 893 155 (i SMS), e-mail: slavoj.revnice@seznam.cz, proklikem na hlavních webových turnajových stránkách, a to přímo na odkazu: www.iron-special.cz/prosecka-iron-devitka/ či přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=342&rand=1554445457

 Losovat se bude i letos tradiční finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální výše je závislá, kterak se zadaří na turnajích předchozích, avšak již jen předpokládanou účastí a navýšením za start i opakovaný každého hráče o 20,- Kč, naroste na celkem zajímavou a lákavou výši. Na předcházejícím Proseckém Iron Specialu je úvodní výší 4010,- Kč a díky předpokládané účasti přesáhne suma částku minimálně 5000,- Kč.

 Taktéž tento turnaj bude stejně, jako všechny ostatní, výsledkově přenášen v podobě JPG on-line, kdy budou zveřejňovány průběžné výsledky po kvalifikačních rundách i obou semifinále na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Již tento víkend Prosecký Iron Special s podporou Charity pro Evulku

 V termínu sobota a neděle 17. až 18. února se uskuteční na herně Xbowlingu Prosek Duo úvodní z cyklujících měsíčních turnajů kategorie B a to Prosecký Iron Special.

 Počínaje právě tímto turnajem se opět, stejně jako roku loňského, připojuje k charitativnímu projektu CHARITA BOWLING PRO EVULKU a až do jeho konání 11. května budeme z každého i opakovaného startu jakéhokoliv turnaje odkládat 50,- Kč (u turnaje dvojic 100,- Kč) a kompletní výtěžek poté předáme při konaní akce hlavní pořadatelce Vlastičce Eidernové. V loňském soutěžním ročníku se účastmi nasbíralo 12 150,- Kč během jednoho měsíce, letos je k tomu určeno zhruba dva a půl měsíce a i vyšší počet pořádaných turnajů, takže částka by se měla pohybovat v o dost vyšší hodnotě. Chcete-li i Vy projekt i Evulku samotnou podpořit, neváhejte a přijďte si zahrát, neboť již svou účastí přispějete na opravdu dobrou věc a nadto se pobavíte bowlingem i něco zajímavého či hodnotného můžete vyhrát.

 Po úvodním téže koncipovaném lednovém turnaji Říčanském a žel zrušení Strašnického, se jedná o další této celoroční věrnostní série. Hrát jako obvykle v této sérii bude na místním mazacím house modelu, jímž je zde aktuálně preferovaný Bourbon Street (dle přiloženého grafického ztvárnění) aplikovaný kvalitní bezdrátovou mazačkou Kegel Flexi.

 V kvalifikaci všichni odehrají 4 hry na předem zvolené dráze, aby se po dvou hráči vyměnili témže páru drah. Semifinále i finále jsou na hry dvě, k finálové se však přičítá celodenní průměr a celý turnaj se pochopitelně hrán i s pomocnými handicapy dle průměru v turnajovém žebříčku. Vítězi obou hracích dní a nadto celkový vítěz kvalifikace postupují přímo do finále, 32 hráčů do semifinále, z nich poté nejlepší třináctka do bojů závěrečných.

 Obsazovačka pozvolna začíná zaplňovat, míst je k dispozici ještě poměrně dost a lze se tedy stále přihlásit na klasických kontaktech pořadatele a sice i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či přímo na hlavních webových stránkách všech turnajových sérií, a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/prosecky-iron-special-2024/ nebo: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=329&rand=681206596

 Turnaj je zajímavě i hodnotně oceněn, a to jak do celkového pořadí, tak i doplňkovými bonusovými výhrami a nadto započítán dvojnásobně do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man 2024, kde vítěz si odnese kromě jiných ohodnocení letos 5000,- Kč, losovat se bude i finanční po turnajích se  posouvající IRON BONUS SPECIAL a kam se prémiově bude vkládat za start i opakovaný každého účastníka 30,- Kč.

 Patří rovněž do celoročního žebříčku Fidelity Iron Bonus, čítající účast na všech třech vícedenních turnajových sérií kategorie B, hraných pod hlavičkou IRON SPECIAL. Konkrétně se jedná po zrušených možnostech herny Xbowlingu Žižkov o Prosecký Iron Special, Strašnický Iron Special a Vojkovský Iron Special. Oceňuje se první desítka celkového pořadí žebříčku, a to mnoha hodnotnými věcnými cenami, poháry a finančními výhrami v rozmezí 8000,- Kč, 3500,- Kč, 2500,- Kč, 1200,- Kč, 800,- Kč i starty na libovolné turnaje zdarma. Nadto proběhne druhé celoroční slosování o pět hodnotných cen a sice mobilní telefon Samsung, navigace do auta TOM TOM, fungl nová reaktivní bowlingová koule dle vlastního výběru i poukaz na bowlingové zboží v hodnotě 3000,- Kč nebo finanční prémii v hodnotě 2000,- Kč.

 Vše naleznete i na webových stránkách www.iron-special.cz a to přímo na výše zmíněném odkazu, kde jsou zveřejněny v podobě PDF i propozice turnaje. Současně i tento turnaj bude v dílčích jeho částech přenášen v podobě JPG on-line, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Informace o zrušení série Strašnický Iron Senior

 Ve čtvrtek 15. února se již tak v náhradním termínu po odřeknutí lednového úvodního turnaje série Strašnického Iron Senioru na herně Xbowlingu Strašnice měl na druhý pokus konat zahajovací turnaj nového ročníku.

 Tento turnaj určený hráčkám a hráčům starších 50 let již za dobu své existence loňského roku 2023, hraného ještě na hráčsky preferovanější herně Xbowlingu Prosek Duo pod názvem Prosecký ProShop Senior, již tam bojoval s nepříliš výrazným zájmem hráčské obce a byl jak pro provozovatele herny, tak samotného organizátora akcí prodělečnou.

 Přesto se odehrála celá roční série, bohužel poté byla z důvodů všeobecně známých nuceně přesunuta do herny Xbowlingu Strašnice. Bohužel tato herna je dlouhodobě neoblíbenou nejen pro vyznavače sportovního bowlingu, v poslední době se na tomto faktu k lepšímu žel ještě nepřidalo a s kombinací horší dopravní dostupnosti se projevila na téměř nulovém hráčském zájmu.

 Suma sumárum toto vše zapříčinilo krok očekávaný a nevyhnutelný, a tudíž nejen opětovné odřeknutí hracího dne turnaje, ale KOMPLETNÍ ZRUŠENÍ CELÉ TURNAJOVÉ SÉRIE.

 Jedná se o rozhodnutí dlouho zvažované i nepříjemné a jest až krajním řešením, leč v tomto případě není možné jiné cesty. Ne každá věc v životě se povede a setká s kladným ohlasem i zájmem a v tomto případě to platí dvojnásob. Omlouváme se touto cestou všem přihlášeným či alespoň start zvažujícím a věříme, že naše rozhodnutí pochopíte a zachováte nám přízeň třeba návštěvou jiných turnajových sérií, byť určeným všem věkovým kategoriím.

 Jak už bylo řečeno i napsáno před časem, nelze a dlouhodobě za cenu sebeobětování morálního i finančního pořádat jakékoli akce, byť s dobrou vírou, ale nesekajících se, byť aspoň s adekvátní odezvou. A jsou věci nejen mezi nebem a zemí, jímž poručit a ovlivnit je nelze.

 Ještě jednou všem děkujeme za pochopení a současně přijměte velkou omluvu. Žel tato situace hrozí i několika dalším turnajovým sériím, avšak pevně věříme, že ke stejnému kroku u nich nakonec nutné sáhnout nebude.

 Nejlepší hráči celoročního loňského pořadí se bát nemusí, že by o své ocenění přišli, konkrétně celá TOP 10. Ta bude oceněna během víkendového turnaje v termínu 17. - 18. února na herně Xbowlingu Prosek Duo při turnaji Prosecký Iron Special.  Jen pro připomenutí, vítězem se stal Petr Pekár s 341 bodem před Ladislavem Jirků s body 328 a 318 bodů měl bronzový Vladimír Baborovský.

Pozvánka na premiérový Prosecký Iron Special

 V termínu sobota a neděle 17. až 18. února je dlouho plánován na hernu Xbowlingu Prosek Duo úvodní z cyklujících měsíčních turnajů kategorie B a sice věrnostní série Iron Special, tentokráte tedy Prosecký. Hrát jako obvykle v této sérii bude na místním mazacím house modelu, jímž je zde aktuálně preferovaný Bourbon Street (dle přiloženého grafického ztvárnění) aplikovaný kvalitní bezdrátovou mazačkou Kegel Flexi.

 V kvalifikaci všichni odehrají 4 hry na předem zvolené dráze, aby se po dvou hráči vyměnili témže páru drah. Semifinále i finále jsou na hry dvě, k finálové se však přičítá celodenní průměr a celý turnaj se pochopitelně hrán i s pomocnými handicapy dle průměru v turnajovém žebříčku. Vítězi obou hracích dní a nadto celkový vítěz kvalifikace postupují přímo do finále, 32 hráčů do semifinále, z nich poté nejlepší třináctka do bojů závěrečných.

 Všech zájemců o start si vážíme a ačkoli spousta jinak startujících hráčů dala přednost do tohoto termínu nešťastně vložených jiných turnajů či tréninkových kampů, obsazovačka se pozvolna začíná zaplňovat, míst je k dispozici však ještě poměrně dost a lze se tedy stále přihlásit na klasických kontaktech pořadatele a sice i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či přímo na hlavních webových stránkách všech turnajových sérií, a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/prosecky-iron-special-2024/ nebo: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=329&rand=681206596

 Turnaj je zajímavě i hodnotně oceněn, a to jak do celkového pořadí, tak i doplňkovými bonusovými výhrami a nadto započítán dvojnásobně do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man 2024, kde vítěz si odnese kromě jiných ohodnocení letos 5000,- Kč, losovat se bude i finanční po turnajích se posouvající IRON BONUS SPECIAL a kam se prémiově bude vkládat za start i opakovaný každého účastníka 30,- Kč.

 Patří rovněž do celoročního žebříčku Fidelity Iron Bonus, čítající účast na všech třech vícedenních turnajových sérií kategorie B, hraných pod hlavičkou IRON SPECIAL. Konkrétně se jedná po zrušených možnostech herny Xbowlingu Žižkov o Prosecký Iron Special, Strašnický Iron Special a Vojkovský Iron Special. Oceňuje se první desítka celkového pořadí žebříčku, a to mnoha hodnotnými věcnými cenami, poháry a finančními výhrami v rozmezí 8000,- Kč, 3500,- Kč, 2500,- Kč, 1200,- Kč, 800,- Kč i starty na libovolné turnaje zdarma. Nadto proběhne druhé celoroční slosování o pět hodnotných cen a sice mobilní telefon Samsung, navigace do auta TOM TOM, fungl nová reaktivní bowlingová koule dle vlastního výběru i poukaz na bowlingové zboží v hodnotě 3000,- Kč nebo finanční prémii v hodnotě 2000,- Kč.

 Vše naleznete i na webových stránkách www.iron-special.cz a to přímo na výše zmíněném odkazu, kde jsou zveřejněny v podobě PDF i propozice turnaje. Současně i tento turnaj bude v dílčích jeho částech přenášen v podobě JPG on-line, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Strašnická Iron Devítka LAST MINUTE

 Již v úterý 13. února proběhne druhý letošní turnaj celoroční série Strašnické Iron Devítky na herně Xbowlingu Strašnice. Hraje se v obvyklých časech kvalifikačních rund s klasickou možností individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, a to jak během hlavního úterního hracího dne kdykoli v otevíracích hodinách herny, tzn. po 13. hodině či již v pondělí 12. února.

 Volná místa přes solidní obsazenost nalézt lze, přihlášení či případně odhlášení je možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na odkazu: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=343&rand=122168354

 Zásadní změnou je po lednové z velké části nevydařené novince a sice dohazovaném devítkovém systému pro muže návrat zpět ke klasickému nedohazovanému počítání pro všechny, a to nejen pro tento turnaj, ale po celý zbytek letošní sezóny.

 Kromě jiných bonusových neměnných zvyklostí čeká na účastníky losování finančního IRON BONUS SPECIALu, jehož výše je díky bohužel krajnímu a nepopulárnímu řešení a sice zrušení turnaje v neděli 11. února pro změnu Devítky Iron Dejvické na herně Bowling & Billiardu Dejvice aktuální a to 3350,- Kč a díky účasti předpokládané se může navýšit v součtu s účastí předpokládanou, kdy se za start i opakovaný každého z účastníků navyšuje o bonusových 20,- Kč, se zde může hrát až o minimálně již o 4000,- Kč.

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje.

 Připomínáme, že se jedná o turnaj patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

Pozvánka na Strašnický Iron Senior

 Zveme všechny hráčky a hráče starších padesáti let včetně na konečně úvodní letošní hrací den pozměněné celoroční turnajové série kategorie B, Strašnický Iron Senior na hernu Xbowlingu Strašnice.

 Původní lednový a zejména klasický nedělní termín jsme bohužel vlivem kolize se souběžně probíhajícím Mistrovstvím Prahy a Středních Čech ABL jednotlivců na sesterské herně Xbowlingu Prosek Duo, a tudíž pořadatelsky neuskutečnitelného, přesunuli, a to výjimečně opět díky nabytému termínovému kalendáři až na čtvrtek 15. února. Časy kvalifikačních rund zůstávají v planosti a následné další hrací dny rovněž nezměněny.

 Tentýž osud potkal žel i turnaj únorový, ten se bude hrát až v náhradním termínu,  když opět ve čtvrtek a sice 14. března. Poté se již vrátíme do staronových kolejí a veškerých zbývajících deset turnajů letošní série se odehraje již a pouze v termínech nedělních, kterak jest i uveden v aktualizovaných propozicích turnaje i v termínových kalendářích. Děkujeme všem za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.

 Kromě změny názvu na účastníky čeká několikero změn v propozicích turnaje, ať už drobná úprava jeho hracího formátu, tak úprava pomocných, zejména věkových handicapů, a to vše věřme ku prospěchu věci a zatraktivnění samotného turnaje pro hráčky i hráče všech věkových generací.

 Volná místa v obsazovačce přes již zvyšující se obsazenost nalézt lze dostatek, takže případné zájemci o start se mohou přihlásit jako obvykle i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz, na hlavních turnajových webových stránkách a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/strasnicky-iron-senior/ či se je rovněž možno přihlásit přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=296&rand=1043553206

 Článek a výsledky turnaje loňského závěrečného, jakož i fotografie, výsledky a konečné pořadí celoročního žebříčku poté naleznete v sekci ARCHIV proklikem na rok 2023 na odkazu: www.iron-special.cz/proshop-senior-cup/

 Právě nejlepší hráči loňského ročníku v TOP 10 převezmou ceny za umístění na tomto premiérovém turnaji nové sezóny a ročníku.

 Losovat se bude nezměněnou formou tradiční putovní finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož aktuální obsah závisí, kterak s měšcem naloží turnaj předchozí a sice na zdejší herně Xbowlingu Strašnice v úterý 13. února Strašnická Iron Devítka, kde aktuální výší jest 3350,- Kč a kde se s předpokládanou účastní se může hrát o částku již převyšující 4000,- Kč. V případě jeho nerozebrání se zde může hrát o zhruba 4400,- Kč, což není zrovna obnos hodný zahození.

 Současně připomínáme, že na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ budou opět přenášeny formou JPG průběžné výsledky po dílčích částek turnaje, takže kdo bude chtít své či jiných snažení sledovat i touto formou on-line, má možnost stejně jako všechny pořadatelem organizované.

Výsledky lednových Iron věrnostních žebříčků

 Ani si to člověk nechce připustit, ale kolotoč (nejen) bowlingových akcí, mistrovství, lig a zejména turnajových zápolení ukrojil letem sokolím první dvanáctinu a než vejde do propadliště dějin, přinášíme lednové výsledky tří ze čtyř stěžejních věrnostních žebříčků, jenž se týkají samostatných turnajových sérií pořadatelem organizovaných a jaké naleznete všechny v kostce na hlavních turnajových  webových stránkách: www.iron-special.cz

 Prvním jest Xbowling Iron (Wo)man 2024, žebříček, jenž světlo světa spatřil již loňskou sezónu a kde se evidují starty na všech turnajích pořádaných na hernách Xbowlingu Prosek Duo a Xbowlingu Strašnice vyjma Strašnického Iron Senioru, a to díky věkovému limitu startujících. Prvotním ukazatelem je právě počet startů, teprve při shodě rozhoduje vyšší bodový součet dle umístění na jednotlivých turnajích. I letos bude pro nejlepší hráče celkového pořadí přichystán závěrečný uzavřený bonusový turnaj a vítěz celkového ročního pořadí si přijde díky zvýšení ohodnocení spolu s dalšími cenami ne na 3000,- Kč, ale rovnou na 5000,- Kč.

 Za měsíc leden se započítávalo pět turnajů, Strašnický Iron Special byl bohužel zrušen, přesto při jeho dalším termínu zúčastnivší se hráči bonusově nezískají po dvou bodech za start ale rovnou jednou tolik, tedy čtyři. Prozatím si cestu aspoň jedenkráte na nějaký ze započítávaných turnajů našlo již 89 hráček a hráčů a zveřejněna je celá TOP 20, jíž vévodí trio nejlepších, co ještě nechyběli ani na jednom turnaji. Na bronzový stupínek se vešel Josef Hladík, stříbro patří korunnímu princi loňského celoročního žebříčku Jakubu Novákovi a nevede nikdo jiný nežli loňský premiant Martin Palas. Získává tak tradiční měsíční ocenění v podobě tematické a startu na jeden z turnajů dle libovolného výběru zdarma. Bližší informace naleznete přímo na odkazu: www.iron-special.cz/xbowling-iron-wo-man-2024/

 I druhý žebříček, fungující na lehce odlišném principu, má své kořeny také v loňském roce a sice Vojkovský Čtvrťák 2024. Sezónu předešlou zahájil pod názvem Vojkovská Dvoukoruna, avšak díky přírůstku dalších dvou nových turnajových sérií se rozrostl. Zde se rovněž evidují starty ze všech turnajů pořadatelem pořádaných a sice na herně Bowlingu Vojkov. Po ukončení sezóny podle počtu účastí bude jméno každého hráče tolikrát vloženo do losovacího osudí a má pak šanci o dost vyšší získat nějakou z lukrativních cen.

 Nově i zde však budeme vyhlašovat měsíčního vítěze, který rovněž získá drobné ocenění a možnost jednoho turnajového startu zdarma. V měsíci lednu byl mezi 52 hráčkami a hráči hernu navštívivšími alespoň jedenkráte nejúspěšnější Martin Vala před Ondřejem Kvasničkou a Jiřím Egertem. Ještě čtvrtý Jan Fleischmann st. i pátý Tomáš Brich doposud na žádném z turnajů neabsentovali. Bližší informace i tabulku TOP 20 i později průběžné celoroční pořadí je na odkazu: www.iron-special.cz/vojkovsky-ctvrtak/

 Opravdovou premiéru si letošním rokem odbývá jeden ze dvou věrnostních turnajových žebříčků stejného typu a tím jest IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak….., kde jsou evidovány starty zúčastněných na pěti turnajích hraných devítkovým způsobem na pěti různých hernách a sice Xbowlingu Prosek Duo, Xbowlingu Strašnice, Bowlingu Vojkov a letos poprvé na Bowlingu Radava i Bowling & Billiardu Dejvice. I zde přinášíme průběžné výsledky po prvním kalendářním měsíci, avšak aby hráč či hráčka mohli pomýšlet na zařazení do slosování o opravdu hodnotné ceny a nadto nejlepší v pořadí si rozdělili měrou rovnou 60 000,- Kč polovinou ve věcných a druhou finančních cenách (vítězi náleží 10 000,- kč), musí se během roku zúčastnit každého z turnajů minimálně pětkrát.

 Nějakou z Iron Devítkových sešlostí prozatím alespoň jedenkráte navštívilo již 98 hráček či hráčů, ovšem pouze kvarteto v lednu našlo cestu do všech započítávaných heren a jsouc seřazeni v pořadí čtvrtá Lenka Blažková, třetí Jakub Novák, druhý je Martin Palas a pořadí vládne nestor Josef Colon. I zde zveřejňujeme nejlepší či nejvěrnější dvacítku a rovněž zde se vítěz měsíce může těšit na ocenění na krk i na start zdarma. Vše podstatné naleznete proklikem na: www.iron-special.cz/devitkova-iron-tour-2024/

Pozvánka na Velikonoční Xbowling Iron Special 2024

 Zveme touto cestou všechny hráčky a hráče na úvodní letošní vícedenní turnaj kategorie A a sice Velikonoční Xbowling Iron Special na hernu Xbowligu Prosek Duo v termínu od pátku do neděle 29. až 31. března 2024.

 Po velice zdařilé loňské premiéře, nadto podpořenou velmi vysokou účastí, jíž se loňského turnajového kalendářního roku pouze přiblížila sváteční Vánoční Prosecké Devítka, se vrací tento v podstatě nejprestižnější místní turnaj zpět.

 Hraje se pochopitelně americkým způsobem na sportovním mazání, jehož model bude včas oznámen, a to nejpozději týden před konáním samotného úvodního hracího dne turnaje.

 Oproti loňskému roku jsme se poučili z několika turnajových nedostatků a došlo tak k úpravě propozic i zjednodušení výkonnostních kategorií zejména ve formě pomocných handicapů. Všechny hodnocené kategorie však zůstávají neměnné a v platnosti, takže něco z bohaté škály cen má možnost si vysoutěžit skutečně každý. Kvalifikace se hraje na 6 her na stejném, při prezentaci vybraném páru drah. Pro pořadí po kvalifikaci se nejméně úspěšná hra nepočítá. Je však započtena do průměru všech her, který je pak úvodní hrou semifinálovou, k níž postupující odehrají další dvě. Z kvalifikace přímo do finále postupuje vítěz každé kvalifikační rundy, jichž bude celkem pět, případně další v pořadí. Posledním, kdo se vyhne semifinále, je další nejvýše umístěný nevítězný hráč kvalifikačního pořadí. Do semifinále postupuje poté dalších 32 hráčů pořadí a odtud do finále postupuje 14 nejlepších podle pořadí. Finále se hraje taktéž na dvě hry, k nimž je připočtena třetí hra průměrová a sice ze všech doposud odehraných her každého postupujícího.

 Ceny z vlastních zdrojů a pouze z vybraného startovného čekají nejen na TOP 10 konečného pořadí, ale i na trio výkonnostních kategorií, juniorské, seniorské i dámské. Nadto oceněn bude i autor Nejvyššího výkonu či vítěz kvalifikace. Ceny útěchy v případě dílčích prvních nepostupujících jsou samozřejmostí. Každý účastník získá drobnou tematickou pozornost od pořadatele již při prezentaci a chybět nebude ani tradiční losování finančního IRON BONUS SPECIALU, kam nadstandardně bude vkládáno ze startu i opakovaného každého hráče 40,- Kč a rovněž losování podle pořadí kvalifikace o pět věcných cen v podobě fungl nové bowlingové koule pro hráče vyznávající excentrických i rovněž rovinných koulí, taška na kolečkách na tři koule, kamera do automobilu LAMAX či parkovné na hotelovém parkovišti po dobu 1 roku zdarma. Aby všem překvapením nebylo konce, nějaké to si necháme až na samotné konání akce.

 Turnaj bude pochopitelně započítáván i do několika věrnostních, velice štědře hodnocených žebříčků, a to Xbowling Iron (Wo)man 2024, kam je účast započítávána dvojnásobně a kde si vítěz celoročního pořadí letošního roku kromě jiných lukrativních cen může odnést i 5000,- Kč v hotovosti. Dalším je Fidelity Iron Bonus, kde se sčítají účasti na všech turnajích na hernách Xbowlingu Prosek Duo, Xbowlingu Strašnice a Bowlingu Vojkov pod hlavičkou Iron Special a i tento bude účastí zapsán dvojnásobně a zde si vítěz odnese rovných 8000,- Kč spolu s dalšími cenami a každý je nadto zařazen tolikrát, kolikrát se jakéhokoli turnaje zúčastní do slosování o další finanční i věcné ceny. Celkem bude rozděleno 60 000,- Kč.

 Posledním věrnostním žebříčkem jest Xbowling Iron Tříkoruna 2024, kam se evidují stejně jako v loňském roce účasti na všech třech plánovaných vícedenních turnajích kategorie A na herně Xbowlingu Prosek Duo (vyjma Velikonočního Xbowling Iron Specialu ještě Cyrilometodějský Xbowling Iron Special v termu 28. – 30. července a 25. – 27. října hraný Československý Xbowling Iron Special) a ti, co se zúčastní všech těchto tří, se dostanou do slosování jak o finanční prémii v hodnotě 4000,- Kč, tak věcné výhry a to namátkou videokamera Sony, tablet Samsung či pákový kávovar Tchibo Lapressa.

 Výčet lákavých výher i ocenění není zdaleka kompletní, ovšem jako pozvánka na turnaj a ke hře samotné, což by mělo být tím hlavním cílem zúčastnění se, snad dostačující, tak už jen zbývá anoncovat možnost samotného přihlášení, jenž je jako vždy možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či proklikem přes hlavní webové stránky všech pořádaných turnajových sérií a to na odkazu: www.iron-special.cz/velikonocni-xbowling-iron-special-2024/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=332&rand=896342445

 Článek, fotogalerii i výsledky turnaje loňského, lze pro zajímavost a inspiraci dohledat na webech: www.xbowling.prosek.cz , www.bowlingweb.cz , www.czechbowling.cz či zejména na odkazu zde: www.iron-special.cz/velikonocni-xbowling-iron-special/

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje, takže i ti a nejen ti, co odehrají své kvalifikační dřívější rundy mohou být v obraze, kterak si na tom výsledkově stojí a budou stát. 

Info ke zrušení únorové Dejvické Iron Devítky

 Již v neděli 11. ledna se měl odehrát v pořadí druhý turnaj letošní premiérové série nedohazované Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice.

 Protože jsme se termínově nešťastně trefili do probíhajících jarních prázdnin několik Pražských částí, nad to i jiní jinak zúčastnivší se hráčky a hráči dali přednost jiným radovánkám nežli bowlingovému turnaji, jsme nuceni po dohodě s provozovatelem centra přistoupit ke krajnímu a velmi nepopulárnímu řešení a tento turnaj v termínu únorovém zrušit. Činíme tak velice neradi, avšak jak pro pronajímatele, pořadatele i samotné hráče je to nakonec ze všech špatných a nepříjemných řešení to nejméně bolestivé a nejrozumnější. Tímto se všem přihlášeným hráčům omlouváme, předem děkujeme za pochopení a jako malý revanš a satisfakci těm, co v obsazovačce zůstali a najdou na hernu cestu i v měsíci následném, tedy březnu, bude ponížena výše startovného o 100,- Kč.

 Současné věříme, že se jedná o situaci skutečně výjimečnou a od dalších měsíců již se turnaj stane pravidelným i oblíbeným, neboť porodní bolesti či souběh termínů více turnajů potká každého pořadatele a vyjma těch, s nimiž se soupeřit či porovnávat nedá, ovlivňujících faktorů je nesčetně. Únorový turnaj je tak bez náhrady jiného termínu zrušen a další následný je a bude znovu v neděli a sice 10. března, a právě pořadí tohoto následného bude započteno do celoročního i věrnostního pořadí rovněž jako pořadí turnaje únorového.

 Samotný turnaj má a nadále bude mít zajímavé finanční i věcné ocenění nejen pro nejlepší, ale losovat se budou rovněž ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je v závislosti na převodu částky z turnaje předchozího (jímž bude v termínu 8. - 9. března na herně Xbowlingu Strašnice Strašnický Iron Special) a současně se navýší zdejší účastí za každý i opakovaný start každého hráče o dalších 20,- Kč.

 Propozice turnaje ke stažení v podobě PDF naleznete přímo v obsazovačce turnaje či na těchto webových stránkách, a to přímo na odkazu v sekci samotného turnaje: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ Lehce je upraven herní systém a změněny byly i časy kvalifikačních rund, kterak již bylo avizováno na turnaji historicky prvním. Věříme, že lehké karamboly a mušky budou dolazeny a vše již bude probíhat k maximální spokojenosti všech účastnivších se.

 Jedná se nejen o turnaj samostatné celoroční série, ale rovněž patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 O tradiční sladkou odměnu všech devítkových zápolení, za pět jakýchkoli devítkových či čistých striků v řadě a při shození čistým strikem kuželky červené barvy, postavené na pozici první či při dohození splitu, energetický nápoj, ani zde hráči nepřijdou.

 I z výše zmiňovaných důvodů ke volných míst v obsazovačce skutečně hodně, a tak kdo se rozhodne si přijít zahrát, stejně tak odreagovat a bowlingem se pobavit, nadto vyhrát i něco pěkného či v neposlední řadě poznat kouzlo této zábavné herny, je opravdu srdečně zván. Podpoříte tak nejen pořadatele, ale i ostatní již přihlášené hráče, a i pro mě bude samotný turnaj zajímavějším i ze sportovního hlediska. Vše je možné na klasických kontaktech, a to i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na webových stránkách a přímo odkaz: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo na přihlašovacím serveru zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2267&rand=1282339626

 I tento turnaj stejně jako všech ostatních sérií bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Pozvánka na únorovou Strašnickou Iron Devítku

 Zveme touto cestou všechny hráčky a hráče na druhý letošní turnaj celoroční série Strašnické Iron Devítky na hernu Strašnického Xbowligu, konající se v úterý 13. února.

 Hraje se v obvyklých časech kvalifikačních rund s obvyklou možností individuální předehrávky po předchozí domluvě s pořadatelem, a to jak během hlavního úterního hracího dne kdykoli v otevíracích hodinách herny, tzn. po 13. hodině či již v pondělí 12. února. Volná místa přes solidní obsazenost nalézt lze, přihlášení či případně odhlášení je možné klasicky na tel. (a to i formou SMS): 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na odkazu: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=343&rand=122168354

 Dílčími změnami v léty neměnných místních propozicích turnaje bylo již při turnaji úvodním snížení kvalifikačních her na hry tři, do finále postupuje přímo pouze trojice nejlepších hráčů po kvalifikaci, semifinále hrají poté hráči skončivší na místě 4. až 27... V semifinále se hrají dvě hry od nuly na součet včetně hry třetí, jež je průměrem her kvalifikačních. Do finále postupuje pouze nejlepších 9 hráčů ze semifinále, neb finále se hraje jen ve dvou hráčích na dráze. Ti následně odehrají tři finálové hry.

 Zásadní změnou však byl odlišný typu Devítkového počítání, kdy u žen se ničeho nezměnilo, pánové však hráli devítku dohazovanou, tedy při shození prvním hodem devíti kuželek museli poslední dohodit, aby jim následně hod byl přepsán na strike. Tato změna se setkala u mužského pokolení s velkou vlnou nevole, a tak jsme od turnaje únorového nepodařený experiment ukončili zavčasu a vrátili se tradičnímu oddechovému způsobu koulení i pro muže, tedy devítce nedohazované.

 Kromě jiných bonusových neměnných zvyklostí čeká na účastníky losování finančního IRON BONUS SPECIALu, jehož výše je díky bohužel krajnímu a nepopulárnímu řešení a sice zrušení turnaje v neděli 11. února pro změnu Devítky Iron Dejvické na herně Bowling & Billiardu Dejvice aktuální a to 3350,- Kč a díky účasti předpokládané se může navýšit v součtu s účastí předpokládanou, kdy se za start i opakovaný každého z účastníků navyšuje o bonusových 20,- Kč, se zde může hrát až o minimálně již o 4000,- Kč.

 Článek, fotogalerii i výsledky turnaje minulého, lze dohledat na webech: www.xbowling.strasnice.cz , www.bowlingweb.cz , www.czechbowling.cz či přímo na hlavních turnajových stránkách a odkazu zde: www.iron-special.cz/strasnicka-iron-devitka/

 Jak už je poslední dobou běžnou věcí, i tento turnaj bude na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/ přenášen formou JPG on-line po jednotlivých dílčích částech turnaje.

 Připomínáme, že se jedná o turnaj patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

Dejte šanci Dejvické Iron Devítce

 Již v neděli 11. ledna se odehraje v pořadí druhý turnaj letošní premiérové série nedohazované Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice.

 Protože jsme se termínově nešťastně trefili do probíhajících jarních prázdnin několik Pražských částí, a tudíž zájem hráčů jinak zúčastnivších se interesuje směrem spíše k lyžařským sportům a pobytu mimo Matičku měst, odpovídá tomu i prořídlá obsazovačka turnaje. Ne vždy, a ne vše se daří, tak doufejme v měsíci březnu opět účast bude hojnější a turnaj, jehož život ještě není ani jepičím, získá na oblibě i návštěvnosti.

 I z výše zmiňovaných důvodů ke volných míst v obsazovačce skutečně hodně, a tak kdo se rozhodne na poslední chvíli, že si přeci jen přijít zahrát chtít bude, stejně tak odreagovat a bowlingem se pobavit, nadto vyhrát i něco pěkného či v neposlední řadě poznat kouzlo této zábavné herny, je opravdu srdečně zván. Podpoříte tak nejen pořadatele, ale i ostatní již přihlášené hráče, a i pro mě bude samotný turnaj zajímavějším i ze sportovního hlediska. Vše je možné na klasických kontaktech, a to i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na webových stránkách: www.iron-special.cz a to proklikem přes výše zmíněný odkaz anebo přímo na zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2267&rand=424628877

 Losovat se budou rovněž ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše je díky nerozebrání na předchozím turnaji, tentokráte hraném na herně Bowlingu Vojkov ve čtvrtek 8. února a sice dalším Devítce a sice Iron Říčanské na hodnotě 3350,- Kč. V závislosti na účasti tak bude minimálně 3800,- Kč, neboť za každý i opakovaný start každého hráče se totiž navyšuje o 20,- Kč.

 Propozice turnaje ke stažení v podobě PDF naleznete přímo v obsazovačce turnaje či na těchto webových stránkách, a to přímo na odkazu v sekci samotného  turnaje: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ Lehce je upraven herní systém a změněny byly i časy kvalifikačních rund, kterak již bylo avizováno na turnaji historicky prvním. Věříme, že lehké karamboly a mušky budou dolazeny a vše již bude probíhat k maximální spokojenosti všech účastnivších se.

 Jedná se nejen o turnaj samostatné celoroční série, ale rovněž patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,-  Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 O tradiční sladkou odměnu všech devítkových zápolení, za pět jakýchkoli devítkových či čistých striků v řadě a při shození čistým strikem kuželky červené barvy, postavené na pozici první či při dohození splitu, energetický nápoj, ani zde hráči nepřijdou.

 I tento turnaj stejně jako všech ostatních sérií bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Pozvánka na blížící se Prosecký Iron Special aneb losovat o automobil nebudeme….

 V termínu sobota a neděle 17. až 18. února je dlouho plánován na hernu Xbowlingu Prosek Duo úvodní z cyklujících měsíčních turnajů kategorie B a sice věrnostní série Iron Special, tentokráte tedy Prosecký. Tímto všechny bowlinguchtivé zveme.

 Hrát jako obvykle v této sérii bude na místním mazacím house modelu, jímž je zde aktuálně preferovaný Bourbon Street aplikovaný kvalitní bezdrátovou mazačkou Kegel Flexi a sice v kvalifikaci všichni odehrají 4 hry na předem zvolené dráze, aby se po dvou hráči vyměnili témže páru drah. Semifinále i finále jsou na hry dvě, k finálové se však přičítá celodenní průměr a celý turnaj se pochopitelně hrán i s pomocnými handicapy dle průměru v turnajovém žebříčku. Vítězi obou hracích dní a nadto celkový vítěz kvalifikace postupují přímo do finále, 32 hráčů do semifinále, z nich poté nejlepší třináctka do bojů závěrečných.

 Díky necitlivě vloženým turnajům ve stejném termínu, bohužel s jinými zastřešujícími možnostmi, s nimiž se nelze rovnat, prosíme zejména již nějaký ten čas přihlášené účastníky, aby si své starty překontrolovali, neboť figurují ve vícero obsazovačkách a těžko lze stíhat vše. Ať opět nedochází k zbytečně obsazeným místům potažmo mrtvým duším či rušením na poslední chvíli. Mohou se tak přihlásit případně ti, co hrát přes nesrovnatelnou konkurenci chtějí i tak a v termínu šibeničním by se zřejmě již přihlásit nestihli….

 Naopak případných nových zájemců o start si vážíme a ti se mohou přihlásit na klasických kontaktech pořadatele a sice i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či přímo na hlavních webových stránkách všech turnajových sérií, a to přímo odkazu: www.iron-special.cz/prosecky-iron-special-2024/ nebo: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=329&rand=681206596

 Přes situaci, jaká je a možnosti pořadatele je a bude turnaj snad zajímavou a přitažlivou formou hodnocen, a nejen pro výsledkově nejlepší, několika doplňkových věkových i výkonnostních kategorií nevyjímaje, ale i někteří ze šťastlivců v bonusových losováních si kromě zážitků ze hry odnesou i zajímavé a hodnotné věcné i finanční ceny.

 Turnaj je nadto započítán dvojnásobně do celoročního věrnostního pořadí Xbowling Iron (Wo)man 2024, kde vítěz si odnese kromě jiných ohodnocení letos 5000,- Kč, losovat se bude i finanční po turnajích se posouvající IRON BONUS SPECIAL a kam se prémiově bude vkládat za start i opakovaný každého účastníka 30,- Kč.

 Nadto patří do celoročního žebříčku Fidelity Iron Bonus, čítající účast na všech třech vícedenních turnajových sérií kategorie B, hraných pod hlavičkou IRON SPECIAL. Konkrétně se jedná po zrušených možnostech herny Xbowlingu Žižkov o Prosecký Iron Special, Strašnický Iron Special a Vojkovský Iron Special. Oceňuje se první desítka celkového pořadí žebříčku, a to mnoha hodnotnými věcnými cenami, poháry a finančními výhrami v rozmezí 8000,- Kč, 3500,- Kč, 2500,- Kč, 1200,- Kč, 800,- Kč i starty na libovolné turnaje zdarma. Nadto proběhne druhé celoroční slosování o pět hodnotných cen a sice mobilní telefon Samsung, navigace do auta TOM TOM, fungl nová reaktivní bowlingová koule dle vlastního výběru i poukaz na bowlingové zboží v hodnotě 3000,- Kč nebo finanční prémii v hodnotě 2000,- Kč.

 Vše naleznete i na webových stránkách www.iron-special.cz , kde jsou zveřejněny v podobě PDF i propozice turnaje. Současně i tento turnaj bude v dílčích jeho částech přenášen v podobě JPG on-line, a to na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Dejvická Iron Devítka díl druhý – už víme, co čekat

 V neděli 11. ledna se odehraje v pořadí druhý turnaj letošní premiérové série nedohazované Dejvické Iron Devítky na herně Bowling & Billiardu Dejvice.

 Jedná se nejen o turnaj samostatné celoroční série, ale rovněž patřící do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 O tradiční sladkou odměnu všech devítkových zápolení, za pět jakýchkoli devítkových či čistých striků v řadě a při shození čistým strikem kuželky červené barvy, postavené na pozici první či při dohození splitu, energetický nápoj, ani zde hráči nepřijdou.

 Losovat se budou rovněž ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na případném (ne)rozebrání na předchozím turnaji, tentokráte hraném na herně Bowlingu Vojkov a ve čtvrtek 8. února a sice dalším Devítce a sice Iron Říčanské, kde se bude hrát o zhruba 4300,- Kč. V případě jeho nevybrání zde se může bonus pohybovat v závislosti na účasti již kolem minimálně 5000,- Kč. Za každý i opakovaný start každého hráče se totiž navyšuje o 20,- Kč.

 Propozice turnaje ke stažení v podobě PDF naleznete přímo v obsazovačce turnaje či na těchto webových stránkách, a to přímo na odkazu v sekci samotného turnaje: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ Lehce je upraven herní systém a změněny byly i časy kvalifikačních rund, kterak již bylo avizováno na turnaji historicky prvním. Věříme, že lehké karamboly a mušky budou dolazeny a vše již bude probíhat k maximální spokojenosti všech účastnivších se.

 Přihlášení i odhlášení je možné tradičně i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na webových stránkách: www.iron-special.cz a to proklikem přes výše zmíněný odkaz anebo přímo na zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2267&rand=424628877

 Zejména díky nastávajícím jarním prázdninám nám lehce prořídlo startovní pole, proto míst je stále celkem dosti a zároveň prosíme ještě i ty přihlášené, jestliže z téhož, případně jiného důvodu na turnaj nedorazí, aby dali včas pořadateli vědět.

 Výsledky lednového turnaje, jakož i článek a fotografie naleznete zde na odkazu: www.iron-special.cz/dejvicka-iron-devitka-2024/ anebo na bowlingových serverech: www.czechbowling.cz či www.bowlingweb.cz

 I tento turnaj stejně jako všech ostatních sérií bude přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/

Poslední volná místa Říčanskou Iron Devítku

 Již ve čtvrtek 8. února se odehraje již druhý letošní turnaj série nedohazované Říčanské Iron Devítky na herně Bowlingu Vojkov.

 Přes zaplněnou obsazovačku volná místa nalézt lze a současně s tím prosíme hráčky i hráče, co přihlášeni jsou, aby v případě, že svou účast přehodnotí, dali pořadateli obratem vědět, nechť mají šanci na start případní jiní zájemci. 

 Přihlášení i odhlášení je možné tradičně i formou SMS na tel.: 603 893 155, e-mailem: slavoj.revnice@seznam.cz či na hlavních webových stránkách všech turnajových sérií proklikem přes odkaz: www.iron-special.cz/ricanska-iron-devitka-20242/ anebo přímo zde: www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=2172&rand=1358286084

 Mimo tradičních sladkých i energetických odměn pro každého trochu šikovného či šťastného se budou losovat ze všech zúčastněných podle pořadí po kvalifikaci obvyklé tři bonusové věcné ceny a finanční IRON BONUS SPECIAL, jehož výše závisí na případném (ne)rozebrání na předchozím turnaji, hraném na herně Strašnického Xbowlingu o den dříve, tedy ve středu 7. února a sice Strašnické Iron DUOjce, kde je ho aktuální výše 2330,- Kč. V případě jeho nevybrání bude úvodní výše bonusu zhruba 3000,- Kč a s předpokládanou účastí zde se může pohybovat již kolem minimálně 3600,- Kč, což už je částka skutečně ne zanedbatelná….

 Během večera nejde jen o pořadí turnaje samostatného, ale už o připsání druhé porce bodů do celoročního vlastního pořadí série a nadto zejména do celkového žebříčku věrnostní soutěže IRON DEVÍTKOVÁ TOUR 2024 aneb 5x 9 pokaždé jinak..... Série čítá pět turnajů měsíčně hraných devítkovým způsobem na pěti hernách (Xbowling Prosek Duo, Xbowling Strašnice, Bowling Vojkov, Bowling & Billiard Dejvice a Bowling Radava) a nejlepší či nejvěrnější hráči celkového celoročního pořadí si mezi sebe rozdělí 60 000,- Kč, a to polovinou věcnými cenami a druhou finančními výhrami, když celkový vítěz si odnese rovných 10 000,- Kč. Potřeba je zmínit, že pro zařazení do žebříčku stačí navštívit každou z turnajových sérií alespoň pětkrát během celého kalendářního roku.

 I tento turnaj bude stejně jako všechny pořadatelem organizované přenášen on-line v podobě JPG na odkazu: www.iron-special.cz/online-vysledky-turnaju/