Xbowling Iron (Wo)man

Posledním kalendářním vítězem Xbowling Iron (Wo)man roku 2023 Jan Štulc

 Věrnostní žebříček Xbowling Iron (Wo)man 2023 zná svého posledního letošního vítěze, tedy měsíce prosince. Stal se jím poprvé Jan Štulc a kromě pěti účastí získal 211 žebříčkových bodů. O místě druhém pro Tomáše Bricha při shodných 193 bodech před Martinem Palasem rozhodl vyšší zisk z jednotlivého turnaje. Všichni pánové absolvovali plný počet započítávaných turnajů a spolu s nimi ještě trojice Jakub Novák, Josef Hladík i Lenka Blažková.

 V souboji o celkové vítězství ustál Martin Palas nápor Jakuba Nováka, když oba zaznamenali shodně konečných 67 bodů za starty na všech započítávaných turnajích a tím oběma pouze jediný chyběl do účasti maximální. Na třetím místě končí se sedmibodovou ztrátou Dušan Kovařík a pouhým jedním startem navíc před čtvrtou Lenkou Blažkovou.

 Konečný počet hráček a hráčů alespoň jeden turnaj zahrnutý (ProShop Senior Cup se nepočítá z důvodu věkového limitu účastníků) do věrnostního žebříčku se zastavil na úctyhodných 252, což je cifrou ohromující a nečekanou.

 Dohráním všech i odložených turnajů, patřících do kalendářního roku 2023 se uzavřela i konečná podoba nejvěrnějších 32 účastníků, kteří si tak vybojovali právo startu v bonusovém turnaji Xbowling Iron (Wo)man Final 2023 v pondělí 22. ledna na herně Xbowlingu Prosek Duo, který bude hodně zajímavě dotován po stránce finanční i věcných cen a kam je již obsazovačka otevřena, a to na odkazu: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=322&rand=1826480760

 Průběžný stav přihlášených a volných míst stále aktualizujeme a mimo odkazu na stránkách: www.iron-special.cz/xbowling-iron-wo-man-final-2023/ jej naleznete i na Facebookových stránkách www.xbowling.prosek,cz či www.xbowling.strasnice.cz

 Velká část účastníků je již přihlášena, zbývá posledních pár místeček a v případě, že právoplatně postupující o účast zájem neprojeví, v týdnu následném oslovíme náhradníky, umístivší se dalších místech v pořadí za TOP 32.

 Na tomto turnaji současně proběhne i vyhlášení o ocenění hráčů TOP 10 celkového konečného pořadí.

 Na závěr dodejme, že v podobném duchu a na stejném principu bude hodnoceno celoroční věrnostní pořadí i letošního roku pod nezměněným názvem a sice Xbowling Iron (Wo)man 2024, nadto s navýšenou hodnotou finančních i věcných cen.

Listopadovým vítězem Xbowling Iron (Wo)man letos pošesté Martin Palas

 Věrnostní žebříček Xbowling Iron (Wo)man 2023 zná svého letošního předposledního vítěze, tedy měsíce listopadu.

 Vítězem se stal letos již pošesté Martin Palas, když ani jednou neabsentoval a kromě pěti účastí získal 223 žebříčkových bodů. Druhý skončil Jan Štulc s 204 body a bronzový stupínek patřil Jakubu Novákovi s body 198, když i tito pánové měli účast stoprocentní. Ještě další v pořadí a sice Tomáš Brich, Josef Hladík i Lenka Blažková nechyběli na žádném z turnajů započítávaných do celoročního žebříčku.

 O celkové vedení se stále přetahují Martin Palas s Jakubem Novákem, když oba již zaznamenali shodně 62 bodů za starty na všech započítávaných turnajích, třetí je už se sedmibodovou ztrátou Dušan Kovařík. Již alespoň jeden turnaj zahrnutý (ProShop Senior Cup se nepočítá z důvodu věkového limitu účastníků) do věrnostního žebříčku letos navštívilo 226 hráček a hráčů.

 V plném proudu je již turnajový měsíc závěrečný a sice prosinec, který rozhodne o celkovém pořadí letošního premiérového roku a nadto definitívních 32 nejvíce účastnivších se, kteří poté budou mít šanci a právo startu na bonusovém turnaji Xbowling Iron (Wo)man Final 2023 v pondělí 22. ledna, který bude hodně zajímavě dotován po stránce finanční i věcných cen a kam je již obsazovačka otevřena a to na odkazu: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=322&rand=1154146807 

 Přinášíme průběžné výsledky pro ty, co si již právo účasti zajistili a mohou se tak pomalu přihlašovat. většina už má pořadí jasné, pouze kolem postupové hranice se mohou díky účastem při turnajích závěrečných změny dít, takže uvidíme, kterak se pořadí nakonec vykrystalizuje. V případě hráčů, co si postup zajistí, avšak z jakéhokoli důvodu se nezúčastní, mají právo startu další v pořadí, z nichž někteří náhradníci o start již zájem projevili.

Říjnovým vítězem Xbowling Iron (Wo)man letos popáté Martin Palas

 Věrnostní žebříček Xbowling Iron (Wo)man 2023 zná v rychlém sledu svého vítěze jubilejního desátého měsíce, tedy října

 Tento měsíc se kromě tradičně započítávaných turnajů (Strašnické Popo Devítka, Strašnické ProShop Dvojice, Prosecká Popo Devítka, Prosecká ProShop Desítka a Prosecká ProShop DUojka připočítávala účast i za turnaj kategorie B Prosecký Iron Special a kategorie A Československý Xbowling Iron Special a to oba dvojnásobně, takže kdo se jich zúčastnil, mohl si v celoročním žebříčku hodně polepšit. 

 Taktéž bodový zisk byl díky tomu vyšší běžných měsíců a vítězem se stal letos již popáté Martin Palas, když ani jednou neabsentoval a kromě sedmi účastí získal 329 žebříčkových bodů. Druhý skončil Jakub Novák s 265 body a bronzový stupínek patřil Tomáši Brichovi s body 206, když i tito pánové měli účast stoprocentní.

 O celkové vedení se stále přetahují Martin Palas s Jakubem Novákem, když oba již zaznamenali shodně 57 bodů za starty na všech započítávaných turnajích, třetí je s pětibodovou ztrátou Dušan Kovařík. Již alespoň jeden turnaj zahrnutý (ProShop Senior Cup se nepočítá z důvodu věkového limitu účastníků) do věrnostního žebříčku letos navštívilo 216 hráček a hráčů.

Pomalu se nám rozjíždí další turnajový měsíc a sice listopad, čímž zbývají již jen dva závěrečné, které rozhodnou o celkovém pořadí letošního premiérového roku a nadto o 32 nejvíce účastnivších se, kteří poté budou mít šanci a právo startu na bonusovém turnaji Xbowling Iron (Wo)man Final 2023 v pondělí 22. ledna, který bude hodně zajímavě dotován po stránce finanční i věcných cen a kam je již obsazovačka otevřena a to na odkazu: www.obsazovacky.cz/xbowling/entry.php?lang=cz&id_turnaj=322&rand=1154146807

Xbowling Iron (Wo)man zná vítěze srpna a září 2023

 Věrnostní žebříček Xbowling Iron (Wo)man po delší odmlce konečně přináší své vítěze nějakého z měsíců a sice hned za měsíc srpen i září 2023. Prodleva byla způsobena čekáním na započítávaný turnaj Strašnických ProShop Dvojic v důsledku jejich dvojího zrušení a teprve po odehrání turnaje říjnového jsme mohli konečně zkompletovat a aktualizovat průběžné celoroční výsledky a tedy i měsíční pořadí a ocenit vítěze

 V srpnu byl nejúspěšnější a nechyběl na žádném turnaji (stejně jako pětice dalších hráčů) Dušan Kovařík, když nasbíral 213 bodů o pouhé dva více nežli Jakub Novák a třetí skončil se 186 body Jaromír Makovec. V září nejvíce bodů a sice 239 nasbíral a zvítězil Martin Palas před Dušanem Kovaříkem s body 222 a třetí Jakub Novák měl na svém kontě 207 bodů. Nulovou absenci mělo ještě trio dalších hráčů.

 Celkově vede Martin Palas před Jakubem Novákem, oba shodně získali 48 bodů za starty na všech započítávaných turnajích, třetí je s dvoubodovou ztrátou Dušan Kovařík. Již alespoň jeden turnaj zahrnutý (ProShop Senior Cup se nepočítá z důvodu věkového limitu účastníků) do věrnostního žebříčku letos navštívilo 212 hráček a hráčů

 Pomalu se nám do finiše blíží další měsíc a sice říjen a zbývají již jen dva závěrečné, které rozhodnou o celkovém pořadí letošního premiérového roku a nadto o 32 nejvíce účastnivších se, kteří poté budou mít šanci a právo se zúčastnit bonusového turnaje Xbowling Iron (Wo)man Final 2023 v pondělí 22. ledna, který bude hodně zajímavě dotován po stránce finanční i věcných cen...

Měsíční vítězi